Milwaukee M18 FHX-0X
Ražotājs: Milwaukee
- Perforators
- Urbjmašīnas tips: Kombinētais āmurs
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.330 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 4.800 1/min
- Trieciena enerģija: 2,50 J
- Urbja diametrs: Ø 20 mm
- Urbja diametrs betonam: Ø 26 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FHX-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatora urbjvasaris M18 FHX-0X, bez akumulatora un lādētāja 4933478888

365,93€
365,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(4933478888) Perforators 2,5J M18 FHX-0X FUEL (bez akum) HD box Milwaukee 4933478888 | SLO_4933478888 | 4058546361709

378,90€
378,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Milwaukee M18FHX-0X Bez Akumulatora Un Lādētāja 18V (4933478888)

393,98€
393,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee akumulatora perforators 2,5J M18 FHX-0X FUEL, (bez akum.) HD box, 4933478888

400,08€
400,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee MILWAUKEE.BATTERY HAMMER. M18FHX-0X 2.5J | 4933478888 | 4058546361709

417,85€
417,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee MILWAUKEE.BATTERY HAMMER. M18FHX-0X 2.5J | 4933478888 | 4058546361709

418,45€
418,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee MILWAUKEE.BATTERY Perforators M18FHX-0X 2.5J | 4933478888 | 4058546361709

427,55€
427,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora perforators Milwaukee M18 FHX-0X SDS-Plus 26 mm ar FIXTEC, karkass HD koferī

450,00€
450,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Milwaukee M18 FHX-0X Akumulatora perforators 18V (bez akumulatora un lādētāja) 4933478888

454,90€
454,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
|---|
| Svars: | 3,40 kg |
|---|
| Kombinētais āmurs |
| Urbja diametrs: | Ø 20 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 26 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 28 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.330 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 4.800 1/min |
| Trieciena enerģija: | 2,50 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FHX-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























