Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X
Ražotājs: Milwaukee
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Nominālais spriegums: 18 V
- Apgriezienu skaits: 3.500 apgr./min - 8.500 apgr./min
- Mīksts starts: Jā
- Šūpošanās apļa diametrs: Ø 33 mm
- Diska diametrs: Ø 125 mm
- Otrais rokturis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,60€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,20€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,25€

Proxxon LWS (28547)
no 99,10€

Scheppach OSM600
no 241,46€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
(4933478436) Akumulatora leņķa slīpmašīna ar reg. FUEL M18 FSAGV125XB-0X bez akum. Milwaukee 4933478436 | SLO_4933478436 | 4058546346270

385,30€
385,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora Leņķa Slīpmašīna (Fleksis) Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X A, Bez Akumulatora Un Lādētāja, 18V (4933478436)

398,99€
398,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee akumulatora leņķa slīpmašīna ar reg. FUEL M18 FSAGV125XB-0X bez akum., 4933478436

405,60€
405,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Otrais rokturis: | Jā |
|---|---|
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns |
| Šūpošanās apļa diametrs: | Ø 33 mm |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
| Leņķa slīpmašīna |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 3.500 apgr./min - 8.500 apgr./min |
| Mīksts starts: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












