Milwaukee M18 FSGC-202X
Ražotājs: Milwaukee
- Tukšgaitas apgriezieni: 4.500 apgr./min
- Griezes moments: 13 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 6 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
- Akumulatora indikators: Jā
- Akumulatoru skaits: 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FSGC-202X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee | 4933459199 | 4002395289943

429,90€
429,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M18 FSGC-202X 18V 2x2Ah (4933459199) ( 4002395289943 4933459199 M18 FSGC-202X )

440,00€
440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora Skrūvgriezis Milwaukee M18 FSGC-202X 18V 2x2Ah (4933459199)

451,98€
451,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Master Milwaukee | 4933459199 | 4002395289943

460,03€
460,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MILWAUKEE. PLASTER SCREWDRIVER. M18FSGC-202X 2x2.0Ah M18 FSGC-202X

460,41€
465,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Milwaukee M18 FSGC-202X akumulatora lentzāģu komplekts, 18 V, 13 Nm, 2 x 2 Ah, lādētājs + futrālis | 4002395289943

476,72€
476,72€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Milwaukee bezvadu lentveida skrūvgriezis M18 FSGC-202X 4933459199

477,16€
477,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M18 FSGC-202X akumulatora skrūvju pistole ar padeves mehānismu

508,73€
508,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M18 FSGC-202X Skrūvju pistole 4933459199

524,40€
524,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvju pistole Milwaukee M18 FSGC-202X ar skrūvju padeves mehānismu, HD koferī

675,00€
675,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 4.500 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 13 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FSGC-202X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























