Milwaukee M18 FTR8-0X
Ražotājs: Milwaukee
- Frēzmašīnas tips: Malu frēze
- Apgriezienu skaits: 10.000 apgr./min - 31.000 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. frēzēšanas dziļums: 50 mm
- Patronas: 8 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
- Prožektors: Jā
- Strāvas padeve: Akumulators
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FTR8-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita RT0702C
no 135,00€

Makita RP0900
no 133,49€

DeWalt D26204K-QS
no 335,00€

DeWalt DCW604NT inkl. koferis
no 305,45€

avots: Enter24
Makita M3702B
no 84,90€

Metabo LF 850 S (601049500)
no 241,97€

Festool Domino DF 500 Q-Set (576420)
no 1 489,20€

Festool Domino DFC 500 E-Basic (578120)
no 1 087,15€

Makita RT0700CX2J
no 287,70€

Festool OF 1400 EBQ-Plus (576207)
no 815,66€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatora malu frēze M18 FTR8-0X, bez akumulatora un lādētāja 4933479073

369,84€
369,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora frēze FTR8-0X MILWAUKEE (bez akumulatora un lādētāja) | 4058546368678

424,11€
424,11€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Malu frēze |
| Maks. frēzēšanas dziļums: | 50 mm |
|---|---|
| Patronas: | 8 mm |
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Svars: | 2,10 kg |
|---|
| Piederumi: | Collet, Piederumi |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 10.000 apgr./min - 31.000 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FTR8-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















