Milwaukee M18 FTS210-0
Ražotājs: Milwaukee
- Zāģis
- Zāģa tips: Ripzāģis (galda ripzāģis)
- Apgriezienu skaits: 6.300 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 210 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 44 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FTS210-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 187,25€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,65€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,85€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 862,20€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatora galda zāģis M18 FTS210-0, bez akumulatora un lādētāja 4933464722

682,09€
682,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Paralēlais atdures |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 44 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 63 mm |
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 45°, R 45° |
|---|
| Svars: | 21,20 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Ripzāģis (galda ripzāģis) |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 6.300 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 210 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FTS210-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















