Milwaukee PD2E 24 RS
Ražotājs: Milwaukee
- Perforatora urbjmašīna
- Patērētā jauda: 1.010 W
- Apgriezienu skaits: 980 apgr./min - 3.400 apgr./min
- Urbja diametrs betonam: Ø 20 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 40 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 16 mm
- Urbja diametrs akmenim: Ø 24 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 1,50 mm - 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee PD2E 24 RS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 305,85€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 595,90€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 237,25€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskā triecienurbjmašīna Milwaukee PD2E 24 RS, 1010 W + čemodāns | 4002395227273

275,98€
275,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Trieciena apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 3 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 20 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 40 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 24 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Patērētā jauda: | 1.010 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 980 apgr./min - 3.400 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee PD2E 24 RS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Minecraft 3.0Minecraft Edition MojangMinecraft Galda SpēleMinecraft Video GamesMinerālu Kosmētikamini akumulatora zāģisMini CepeškrāsnisMini DP uz HDMIMini GpsMini Portatīvie DatoriMilwaukee InstrumentiMilwaukee Leņķa SlīpmašīnaMilwaukee M12RS simulatorsRonin RSRS FitnessVW RSRs MēbelesMilwaukee C12 CRonin RS2




















