Ilustrācija var atšķirties
Minox BV 10x44
Ražotājs: Minox
Ilustrācija var atšķirties
- Tālskatis
- Palielinājuma faktors: 10x
- Objektīva diametrs: 44 mm
- Izejas zīlīte: 4,40 mm
- Krēslas skaitlis: 21
- Redzes lauks uz 1000 m: 115 m
- Tuvuma zona: apm. 2,50 m
- Brilles nēsātāja okulārs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Minox BV 10x44
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Minox
Populāri produkti

Minox BF 8x42
no 189,00€

Zeiss Terra ED 10x42
no 594,00€

Celestron Outland X 10x25
no 82,00€

Vtech Interaktīvs video binoklis
no 62,35€

Nikon Monarch HG 10x42
no 1 001,99€

Leica Noctivid 8x42
no 2 445,95€

Nikon Aculon A30 10x25
no 99,00€

Tasco Essentials 7 x 35 mm
no 47,99€

Canon 10x30 IS II
no 570,99€

Steiner SkyHawk 4.0 8x32
no 419,45€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MINOX Roof Binoklis BV 10x44 (NITROGEN) binoklis 424-003

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P140 mm x A127 mm x D51 mm |
|---|---|
| Svars: | 740 g |
| Palielinājuma faktors: | 10x |
|---|---|
| Objektīva diametrs: | 44 mm |
| Izejas zīlīte: | 4,40 mm |
| Krēslas skaitlis: | 21 |
| Redzes lauks uz 1000 m: | 115 m |
| Tuvuma zona: | apm. 2,50 m |
| Brilles nēsātāja okulārs: | Jā |
| Statīva savienojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Minox BV 10x44
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














