Mitsubishi MSZ-LN25VGB
Ražotājs: Mitsubishi
- Sadalīts kondicionieris
- Jauda: 2,50 kW
- Iekšējās ierīces darbības troksnis: 19 dB
- Dzesēšanas jauda: 2,50 kW
- Sildīšanas jauda: 3,50 kW
- Klimata funkcijas: Apkure, Dzesēšana
- Dzesēšanas šķidrums: R32
- Tālvadības pults: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Mitsubishi MSZ-LN25VGB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Mitsubishi
Populāri produkti

Mitsubishi MXZ-3F54VF
no 2 208,00€

Midea PortaSplit
no 900,00€

Daikin FTXZ25N / RXZ25N
no 4 243,47€

Samsung AR12TXEAAWKNEU
no 1 010,00€

Panasonic CS-Z35UFEAW
no 1 766,60€

Daikin FTXA25BB / RXA25A
no 1 851,30€

Daikin FTXA35BB / RXA35A
no 2 168,10€

Daikin FTXA20BB / RXA20A
no 1 742,40€

Daikin FFA25A9
no 1 085,64€

Daikin 2MXM40A
no 2 722,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MITSUBISHI ELECTRIC – LN sērija – Multi Split – sienas tipa – Iekštelpu vienība – MSZ-LN25VGB

794,82€
794,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2,50 kW |
|---|---|
| Iekšējās ierīces darbības troksnis: | 19 dB |
| Dzesēšanas jauda: | 2,50 kW |
| Sildīšanas jauda: | 3,50 kW |
| Klimata funkcijas: | Apkure, Dzesēšana |
|---|---|
| Dzesēšanas šķidrums: | R32 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Iekšējie izmēri: | I890 mm x Iekšējais augstums307 mm x I233 mm |
|---|---|
| Svars iekšpusē: | 15,50 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Mitsubishi MSZ-LN25VGB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















