Ilustrācija var atšķirties
Nedis TVSM5120GY
Ražotājs: Nedis
Ilustrācija var atšķirties
- Pilnībā kustīgs TV statīvs ekrāniem no 37 līdz 75 collām
- Maksimālais atbalstāmais ekrāna svars: 40 kg
- Plāns un elegants alumīnija statīvs
- Vieta skaņas joslai TV priekšā
- Kabeļu vadība kārtīgam TV galdam
- 5 dažādi augstuma iestatījumi
- Var pagriezt par 35 grādiem, noliekt par 10 grādiem
Cenas vēsture
1M 3M6M
Nedis TVSM5120GY
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Nedis
Populāri produkti

Nedis TVWM1031BK
no 9,99€

Samsung WMN-B05FB/XC
no 135,22€

Samsung WMN-B16FB/XC
no 129,99€

One For All WM 2453
no 29,15€

Vogels TVM 7675
no 675,00€

Hama TV sienas stiprinājums OLED
no 108,02€

Vogels TVM 3415
no 59,79€

Vogels TVM 3645
no 178,96€

Vogels TVM 3465
no 142,47€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
NEDIS TVSM5120GY Televizora turētājs grozāmais līdz 40 kg / 37-75" | TVSM5120GY | 5412810333899

103,94€
107,44€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Nedis TVSM5120GY TV galdiņš TVSM5120GY

109,99€
109,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nedis TVSM5120GY Statīvs
2 dienas

109,99€
109,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nedis TVSM5120GY TV turētājs grozāmais līdz 40kg / 37-75" ( TVSM5120GY )

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV kronšteins Nedis TVSM5120GY TV turētājs grozāmais līdz 40kg / 37-75"

115,35€
115,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nedis TVSM5120GY TV turētājs grozāmais līdz 40kg / 37-75"
3 darba dienas

115,45€
117,85€
Piegāde: 2,40€
ar piegādi: 2,40€
Nedis TVSM5120GY TV turētājs grozāmais līdz 40kg / 37-75" (TVSM5120GY)
2 dienas

118,95€
121,80€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
Nedis TVSM5120GY TV turētājs grozāmais līdz 40kg / 37-75"

135,56€
138,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Nedis Nedis TVSM5120GY uchwyt / stojak do monitorów 190,5 cm (75") Biurko Szary TVSM5120GY

160,58€
160,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Pilnībā kustīgs TV statīvs ekrāniem no 37 līdz 75 collām |
| Maksimālais atbalstāmais ekrāna svars: 40 kg |
| Plāns un elegants alumīnija statīvs |
| Vieta skaņas joslai TV priekšā |
| Kabeļu vadība kārtīgam TV galdam |
| 5 dažādi augstuma iestatījumi |
| Var pagriezt par 35 grādiem, noliekt par 10 grādiem |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Nedis TVSM5120GY
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























