Ilustrācija var atšķirties
Nedis WLAN Smart ūdens noplūdes detektors (WIFIDW10WT)
Ražotājs: Nedis
Ilustrācija var atšķirties
- Ūdens noplūdes detektors
- Lietošana: Drošība
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Google Assistant
- Frekvenču diapazons: 2.484 MHz
- Strāvas padeve: Akumulators
- Maks. darba temperatūra: 40 °C
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n
- Maksimālais darbības rādiuss: 40 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Nedis WLAN Smart ūdens noplūdes detektors (WIFIDW10WT)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Nedis
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 75,10€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Nedis WIFIDW10WT water detector Sensor amp; alert system Wired amp; Wireless 5412810272822 ( WIFIDW10WT )

32,00€
32,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NEDIS Wi-Fi Smart Water Leak Detector/ Battery Powered/ Volume 50dB/ Android & iOS/ White

32,99€
32,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nedis WiFi Smart Water Leak Detector | Battery powered WIFIDW10WT

35,09€
35,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A24 mm x P67 mm |
|---|---|
| Svars: | 78 g |
| Lietošana: | Drošība |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Frekvenču diapazons: | 2.484 MHz |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Maks. darba temperatūra: 40 °C | |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Maksimālais darbības rādiuss: | 40 m |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Nedis WLAN Smart ūdens noplūdes detektors (WIFIDW10WT)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Nedis
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Neff CepeškrāsnsNefrīta RokassprādzeNelieli Stūra DīvāniNeo 8KNeo QLEDNeo QLED 4KNeo QLED 4K 85Neo QLED 98"Nescafe kafijaNike Sporta BiksesWLAN ModemsVadu DetektorsMetala Detektorsmetāla detektorsRokas metāla detektorsBērnu metāla detektorsLabs metāla detektorsTvana Gāzes DetektorsMetāla detektors Garrett Ace 250Ūdens Aerators


























