Ilustrācija var atšķirties
Ninebot by Segway F2 PRO E (bez ielas apstiprinājuma)
Ražotājs: Ninebot by Segway
Ilustrācija var atšķirties
- StVZO: Nē
- Jauda: 450 W
- Darbības rādiuss: 55 km
- Ātrums: 25 km/h
- Maks. slīpums: 20
- Noderīgā slodze: 120 kg
- Riepu izmērs: 10"
- Pagrieziena rādītājs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ninebot by Segway F2 PRO E (bez ielas apstiprinājuma)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ninebot by Segway
Populāri produkti

Navee GT3 Max (ar ielas atļauju)
no 427,11€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Elektriskais skrejritenis Ninebot by Segway F2 Pro E ll, 10"

495,00€
495,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Segway Ninebot F2 Pro II E Elektriskais skrejritenis | AA.05.12.03.0007 | 8721008535883

538,80€
542,30€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Elektriskais skrejritenis Ninebot by Segway Kickscooter F2 Pro E, melns

592,55€
592,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ninebot by Segway F2 Pro E Elektriskais skūteris, 10" 450W, 36V 12.8Ah

599,00€
599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Segway F2 Pro E open box, demo, good condition (no EU plug) 8720254406480

647,01€
647,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Šis produkts saskaņā ar StVO nav atļauts lietošanai uz publiskajiem ceļiem. Lūdzu, valkājiet aizsargapģērbu.
| Aizsardzības klase: | IP X6, IP X5 |
|---|
| Akumulators integrēts: | Jā |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 460 Wh |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 7 h |
| Displejs: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P57 cm x A125,2 cm x G115,8 cm |
|---|---|
| Svars: | 18,5 kg |
| Maks. slīpums: | 20 |
|---|
| StVZO: | Nē |
|---|---|
| Jauda: | 450 W |
| Darbības rādiuss: | 55 km |
| Ātrums: | 25 km/h |
| Noderīgā slodze: | 120 kg |
| Riepu izmērs: | 10" |
| Pagrieziena rādītājs: | Jā |
| Atstarotāji: | Jā |
| Šļakatu aizsardzība: | Jā |
| Stends: | Jā |
| Saliekams: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ninebot by Segway F2 PRO E (bez ielas apstiprinājuma)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Ninebot by Segway
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Ninebot max g2Ninebot max g3Ninja air fryerNinja airfryer dual zoneNinja blenderisNinja crispi proNinja virtuves kombainsNintendo Switch Luigi Mansion 3Nojume atkritumu tvertnēmSegway ninebotSegway ninebot gokartSegway ninebot f3 proSegway ninebot max g2Ielas VelosipēdiSegway gt3 proProfesionāla ielas slotaNinebot skrejritenisEscooter ninebotSegway navimow



























