Ilustrācija var atšķirties
Noctua NF-F12 PWM
Ražotājs: Noctua
Ilustrācija var atšķirties
- Korpusa ventilators
- Apgriezienu ātrums: 300 apgr./min - 1 500 apgr./min
- Darbības troksnis: 22,4 dB
- Ventilatora savienojums: 4 Molex-Pin
- Ventilatoru skaits: 1
- Sūknēšanas apjoms: 93,4 m³/h
- Izmēri: P120 mm x A120 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Noctua NF-F12 PWM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Noctua
Populāri produkti

Noctua NF-A12x25 G2 PWM SX2-PP
no 59,75€

Corsair RS140 2er Pack
no 26,00€

Thermaltake Pure 20 LED
no 14,99€

be quiet! Pure Wings 3 PWM 120 mm
no 11,38€

Corsair RS120 Reverse ARGB 3er Pack
no 44,09€

SilverStone SST-FN121-P
no 6,60€

Arctic F12 5er Pack
no 13,40€
41 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Lētākā Kopējā Cena
Noctua NF-F12-PWM cooler - 120mm ( NF F12 PWM 4716123314660 LUNA-009 NF-F12 PWM NFF12PWM NF-F12PWM ) ventilators

24,00€
24,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NOC-NF-F12-PWM 12 cm Beige, Brown computer case fan

24,31€
24,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM 120mm Brown dzesētājs NF-F12 PWM

24,99€
24,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM (hellbraun 120 mm) NF-F12 PWM (4716123314660) ( JOINEDIT94613094 ) ventilators

25,00€
25,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM 120mm Brown dzesētājs
9 dienas

25,19€
25,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM (hellbraun, 120 mm) | NF-F12 PWM | 4716123314660 | CHLNOCWEN0058

25,35€
25,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NOC-NF-F12-PWM Computer case Fan 12 cm Beige, Brown 1 pc(s) | NF-F12 PWM | 4716123314660 | CHLNOCWEN0058

26,42€
29,92€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap Computer case Fan 12 cm | NF-F12 PWM CH.BK.S | 9010018100402 | CHLNOCWEN0059

26,85€
26,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap Computer case Fan 12 cm

26,89€
26,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM | NF-F12 | 4716123314660 | WEN-OB-NOC-015

27,15€
27,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NOC-NF-F12-PWM Computer case Fan 12 cm Beige, Brown 1 pc(s) EE88D05EB2922B0F5C334F61258624616E2A62D5

27,70€
27,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM (Black, chromax.black.swap, 120 mm) | NF-F12 PWM CH.BK.S | 9010018100402 | CHLNOCWEN0059

28,35€
28,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12-PWM ventilators

28,71€
28,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM 120mm korpusa ventilators

29,27€
34,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap Computer case Fan 12 cm | NF-F12 PWM CH.BK.S | 9010018100402 | CHLNOCWEN0059

29,33€
32,83€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Noctua Noctua NF-F12 PWM 120mm fan (Noctua NF-F12 PWM)

29,76€
29,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NOC-NF-F12-PWM computer cooling component Computer case Fan 12 cm Beige, Brown 1 pc(s) NF-F12 PWM
5 dienas

32,00€
32,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM datora korpuss ventilators, 12 cm, 93.4 m³/h, 1500 RPM, 22.4 dB, 12 V, 0.05 A, 0.6 W (NF-F12 PWM)
2 dienas

32,50€
35,35€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
Noctua NF-F12 PWM CH.BK.S

32,85€
32,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM

33,08€
33,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap 120mm korpusa ventilators NF-F12 PWM CH.BK.S

33,19€
38,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Noctua NOC-NF-F12-PWM Computer case Fan 12 cm Beige, Brown 1 pc(s) NF-F12 PWM

34,54€
37,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap Computer case Fan 12 cm NF-F12 PWM CH.BK.S
5 dienas

34,60€
34,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wentylator Noctua NF-F12 PWM CH.BK.S NF-F12 PWM CH.BK.S

36,09€
36,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM CH.BK.S korpusa ventilators, 120x120x25mm, 300-1500RPM, 93.4m³/h, 22.4dB, 12V, PWM (NF-F12 PWM CH.BK.S)
2 dienas

37,59€
40,44€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap Computer case Fan 12 cm NF-F12 PWM CH.BK.S

39,39€
41,89€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Noctua NF-F12 5V PWM 120 mm Case Fan dzesētājs NF-F12 5V PWM

25,99€
25,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NOCTUA Lufter NF-F12 PWM 120*120*25 retail NF-F12 PWM (4716123314660) ( JOINEDIT92055189 ) ventilators

26,00€
26,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM (schwarz chromax.black.swap 120 mm) NF-F12 PWM chromax.black.swap (9010018100402) ( JOINEDIT94613095 ) ventilators

27,00€
27,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap Computer case Fan 12 cm ( 9010018100402 NF F12 PWM CH.BK.S LUNA-069 NF-F12 PWM chromax.black.swap ) ventilators

28,00€
28,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P120 mm x A120 mm |
|---|
| Apgriezienu ātrums: | 300 apgr./min - 1 500 apgr./min |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 22,4 dB |
| Ventilatora savienojums: | 4 Molex-Pin |
| Ventilatoru skaits: | 1 |
| Sūknēšanas apjoms: | 93,4 m³/h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Noctua NF-F12 PWM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































