Ilustrācija var atšķirties
Osram Powerstar HQI-T 2000 W/N/I E40 RWL1
Ražotājs: Osram
Ilustrācija var atšķirties
- Halogēna metāldampju spuldze
- Iepakojuma vienība: 1 gab.
- Lampu tehnoloģija: Halogēns
- Lampas jauda: 2.000 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Lampas kalpošanas laiks: 9.000 h
- Lampas cokols: E40
- Krāsas temperatūra: 4.500 K
Cenas vēsture
1M 3M
Osram Powerstar HQI-T 2000 W/N/I E40 RWL1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Osram
Populāri produkti

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€

Artemide Tolomeo Tavolo
no 328,39€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Osram HQI-T 2000W/N/I POWERSTAR Halogen Metalldampflampe 4008321665379

230,14€
235,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P106 mm x D106 mm x A430 mm |
|---|
| Iepakojuma vienība: | 1 gab. |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | Halogēns |
| Lampas jauda: | 2.000 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 9.000 h |
| Lampas cokols: | E40 |
| Krāsas temperatūra: | 4.500 K |
| Spilgtums: | 200.000 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Osram Powerstar HQI-T 2000 W/N/I E40 RWL1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















