Ilustrācija var atšķirties
Outwell Sky 5
Ražotājs: Outwell
Ilustrācija var atšķirties
- Tunelis telts
- Maks. personas: 5
- Materiāls: Poliesters, Polietilēns, Poliuretāns
- Ūdens stabs: 3.000 mm
- Karstumizturīgs: Jā
- Ventilācija: Jā
- Moskitotīkls: Jā
- Uzstādīšanas laiks: 14 min
Cenas vēsture
1M
Outwell Sky 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Outwell
Populāri produkti

Outwell Nexion 2
no 175,00€

Coleman Coastline 3 Plus
no 157,00€

High Peak Paros 5
no 388,80€

Coleman Bedrock 2
no 78,17€

Coleman Cortes 2
no 84,00€

High Peak Minilite
no 28,00€

High Peak Kite 2 LW
no 22,00€

Coleman Waterfall 5 Deluxe
no 380,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Outwell Sky 5 5 person(s) Blue Tunnel tent 1280654

374,47€
379,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
product Outwell - Sky 5 - Blue - 5-person 5709388144317 (5709388144317) ( JOINEDIT86439647 )

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Outwell Sky 5 5 person(s) Blue Tunnel tent 1280654 (5709388144317) ( JOINEDIT87506142 )

420,00€
420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Outwell Sky 5 5 person(s) Blue Tunnel tent | 1280654 | 5709388144317 | WLONONWCRPA46

429,35€
429,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Outwell Sky 5 Telts | 111474 | 6825684717111 | 17111

490,00€
496,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Telts Outwell SKY 5, zaļa

564,95€
564,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P320 cm x A200 cm x D395 cm |
|---|---|
| Iepakojuma izmēri: | I64 cm x A30 cm x I28 cm |
| Svars: | 15,10 kg |
| Materiāls: | Poliesters, Polietilēns, Poliuretāns |
|---|---|
| Maks. personas: | 5 |
| Ūdens stabs: | 3.000 mm |
| Karstumizturīgs: | Jā |
| Ventilācija: | Jā |
| Moskitotīkls: | Jā |
| Uzstādīšanas laiks: | 14 min |
Cenas vēsture
1M
Outwell Sky 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























