Ilustrācija var atšķirties
Pacsafe Metrosafe LS450
Ražotājs: Pacsafe
Ilustrācija var atšķirties
- Mugursoma
- Materiāls: Neilons, Poliuretāns, Tīkls
- Tilpums litros: 25 l
- Vāka nodalījums: Nē
- Priekšējā kabata: Jā
- Mobilā telefona maciņš: Jā
- Iekšējā kabata integrēta: Jā
- Klēpjdatora nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Pacsafe Metrosafe LS450
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Pacsafe
Populāri produkti

Pacsafe Metrosafe X 20 l
no 92,99€

Travelite Basics Rollup mugursoma
no 47,99€

Deuter Futura 32 (3400821)
no 168,08€

Deuter Aircontact Lite 45 + 10 SL
no 186,80€

Vaude Brenta 30
no 105,00€

Deuter Futura 23
no 128,77€

Osprey Axis
no 81,88€

Deuter Walker 24
no 72,65€

Jack Wolfskin Velocity 12
no 62,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pilsētas mugursoma Pacsafe Metrosafe LS450 ar RFID aizsardzību pret zādzībām, tirkīza krāsā

104,99€
104,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Materiāls: | Neilons, Poliuretāns, Tīkls |
|---|---|
| Vāka nodalījums: | Nē |
| Priekšējā kabata: | Jā |
| Mobilā telefona maciņš: | Jā |
| Iekšējā kabata integrēta: | Jā |
| Klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Organizatora nodalījums: | Jā |
| Sānu kabata: | Jā |
| Dzeramā pudele turētājs: | Jā |
| Atslēgu turētājs: | Jā |
| Tilpums litros: | 25 l |
|---|---|
| Muguras garums: | 68 mm - 92 mm |
| Izmēri: | A48 cm x P31 cm x D16 cm |
| Svars: | 835 g |
Cenas vēsture
1M 3M
Pacsafe Metrosafe LS450
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















