Ilustrācija var atšķirties
Panasonic 65" OLED 4K UHD Z80A TV-65Z80AEZ
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- OLED TV
- Ekrāna diagonāle: 164 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, IPTV
- Skaļruņu izejas jauda: 36 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic 65" OLED 4K UHD Z80A TV-65Z80AEZ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic 65" 4K OLED Smart TV TV-65Z80BEZ
no 1 150,00€

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 033,60€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic TV-65Z80AEZ schwarz ( TV 65Z80AEZ ) LED Televizors

1 315,00€
1 315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic TV TV-65Z80AEZ 65 3840 x 2160 Ultra HD 4K OLED - LCD-TV - 165,1 cm [Energieklasse F] (TV-65Z80AEZ)

1 415,66€
1 420,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 164 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, IPTV |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 36 W |
| EPREL: | 1883697 |
|---|---|
| MPN: | TV-65Z80AEZ |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 102 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 132 kWh/1000h |
| Automātiskā formāta atpazīšana: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Austiņas (3,5 mm), Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P144,40 cm x A82,40 cm x D4,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P144,40 cm x A88,60 cm x D35,90 cm |
| Svars: | 23,30 kg |
| Svars ar statīvu: | 26,50 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic 65" OLED 4K UHD Z80A TV-65Z80AEZ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























