Panasonic 65" OLED 4K UHD Z80A TV-65Z80AEZ
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
no 1 315,00līdz 1 415,662 PiedāvājumiRažotājs: Panasonic
  • OLED TV
  • Ekrāna diagonāle: 164 cm (65")
  • Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
  • HDR: Jā
  • Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
  • Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, IPTV
  • Skaļruņu izejas jauda: 36 W
  • WiFi iespējots: Jā
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Panasonic TV-65Z80AEZ schwarz ( TV 65Z80AEZ ) LED Televizors
prodImage
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
prodImage
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Produkta dati
Attēls
Ekrāna formāts:16:9
Ekrāna diagonāle:164 cm (65")
4K (UHD):
HDR:
HDR:Dolby Vision, HDR, HDR10, HLG
Trīskāršs uztvērējs integrēts:
Audio
Skaņa:Dolby Atmos, Dolby Digital
Iebūvēti skaļruņi:
Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis:
Skaļruņu izejas jauda:36 W
Enerģija
EPREL:1883697
MPN:TV-65Z80AEZ
Energoefektivitātes klase SDR:F (Skala A-G)
Energoefektivitātes klase HDR:G (Skala A-G)
Elektroenerģijas patēriņš SDR:102 kWh/1000h
HDR enerģijas patēriņš:132 kWh/1000h
Funkcijas
Automātiskā formāta atpazīšana:
Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG):
HbbTV (SmartTV):
WiFi iespējots:
Interneta TV:
Balss vadība:
Videoteksts:
Miega taimeris:
Integrēts USB multivides atskaņotājs:
Savienojumi:AirPlay, Austiņas (3,5 mm), Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit)
HDMI standarts:2.1
HDMI ieeju skaits:3
Bluetooth:
Miracast:
Ekrāna spoguļošana:
Izmēri
Izmēri:P144,40 cm x A82,40 cm x D4,70 cm
Izmēri ar statīvu:P144,40 cm x A88,60 cm x D35,90 cm
Svars:23,30 kg
Svars ar statīvu:26,50 kg
Piederumi
Sienas stiprinājums:Neobligāts
Stends:
Cenas vēsture
1M 3M6M