Ilustrācija var atšķirties
Panasonic AG-CX 10
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Videokamera
- Video sistēma: UHD-video (4K)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Datu nesēji: microP2, SDHC atmiņas karte, SDXC (Secure Digital eXtended Capacity)
- Fokusa attālums: 25 mm - 600 mm
- Attēla sensors (1): 1/2,50
- Displeja izmērs: 3,50
- Displeja izšķirtspēja: 2.760.000 Pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic AG-CX 10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic HC-X20E
no 2 345,99€

Sony Cinema Line FX2
no 2 599,00€

Canon Legria HF G70
no 1 149,95€

Sony Cinema Line FX3A
no 3 985,45€

Sony ILME-FX30
no 1 699,00€

Sony PXW-Z200
no 4 393,99€

Sony HXR-NX80
no 3 620,00€

Sony Cinema Line FX6
no 5 999,00€

Sony HXR-NX800
no 3 499,00€

Canon XF605
no 5 002,13€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic AG-CX10 (AGCX10)

2 262,93€
2 267,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Attēla sensors (1): | 1/2,50 |
|---|
| Datu nesēji: | microP2, SDHC atmiņas karte, SDXC (Secure Digital eXtended Capacity) |
|---|---|
| WiFi iespējots: | Jā |
| Piederumu kurpe: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, SDI, USB |
| Efektīvie pikseļi: | 8,29 MP |
|---|---|
| LED video gaisma: | Jā |
| Izmēri: | P129 mm x A159 mm x D257 mm |
|---|---|
| Svars: | 900 g |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
|---|
| Displeja izmērs: | 3,50 |
|---|---|
| Displeja izšķirtspēja: | 2.760.000 Pikseļi |
| Displeja tips: | LCD |
| Elektroniskais skatu meklētājs: | 0,24 |
| Skatu meklētāja izšķirtspēja: | 1.560.000 Pikseļi |
| Fokusa attālums: | 25 mm - 600 mm |
|---|
| UHD-video (4K) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic AG-CX 10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















