Panasonic CU-2Z41TBE
Ražotājs: Panasonic
- Split-kondicioniera ārējā iekārta
- EPREL: 41 833
- MPN: CS-MZ16TKE + CS-Z25TKEW / CU-2Z41TBE
- A+++
- A++
- Jauda: 4,10 kW
- Ārējās ierīces darbības troksnis: 48,00 dB
- Dzesēšanas jauda: 4,10 kW
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic CS-Z35UFEAW
no 1 766,60€

Mitsubishi MXZ-3F54VF
no 2 208,00€

Daikin FTXZ25N / RXZ25N
no 4 243,47€

Samsung AR12TXEAAWKNEU
no 1 010,00€

Mitsubishi MSZ-AY35VGKP + MUZ-AY35VG
no 1 333,52€

Mitsubishi MSZ/MUZ-HR35VF
no 762,30€

Mitsubishi MSZ/MUZ-HR50VF
no 1 051,38€

Mitsubishi MXZ-2F42VF
no 1 377,00€

Mitsubishi MXZ-2F33VF
no 1 239,00€

Midea M4O-36FN8-Q
no 2 130,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic CU-2Z41TBE MULTI-SPLIT ārējais bloks, R32, 4.1/4.6kW diviem pieslēgumiem

1 290,00€
1 290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 41 833 |
|---|---|
| MPN: | CS-MZ16TKE + CS-Z25TKEW / CU-2Z41TBE |
| A+++ | |
| A++ | |
| Jauda: | 4,10 kW |
| Ārējās ierīces darbības troksnis: | 48,00 dB |
| Dzesēšanas jauda: | 4,10 kW |
| Sildīšanas jauda: | 4,60 kW |
| Klimata funkcijas: | Apkure, Dzesēšana |
|---|---|
| Dzesēšanas šķidrums: | R32 |
| Izmēri: | P824,00 mm x A619,00 mm x D299,00 mm |
|---|
Populāri produkti












