Panasonic CU-3Z68TBE
Ražotājs: Panasonic
- Split-klimata āra iekārta
- EPREL: 41 831
- MPN: CS-MZ16TKE + CS-Z20TKEW + CS-Z35TKEW / CU-3Z68TBE
- A++
- A+
- Ārējās ierīces darbības troksnis: 51 dB
- Dzesēšanas jauda: 6 kW
- Sildīšanas jauda: 7 kW
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic CS-Z35UFEAW
no 1 766,60€

Mitsubishi MXZ-3F54VF
no 2 208,00€

Daikin FTXZ25N / RXZ25N
no 4 243,47€

Samsung AR12TXEAAWKNEU
no 1 010,00€

Mitsubishi MSZ-AY35VGKP + MUZ-AY35VG
no 1 333,52€

Mitsubishi MSZ/MUZ-HR35VF
no 762,30€

Mitsubishi MSZ/MUZ-HR50VF
no 1 051,38€

Mitsubishi MXZ-2F42VF
no 1 377,00€

Mitsubishi MXZ-2F33VF
no 1 239,00€

Midea M4O-36FN8-Q
no 2 130,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic CU-3Z68TBE MULTI-SPLIT ārējais bloks, R32, 6.8/8.5kW trīs pieslēgumiem

1 640,00€
1 640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 41 831 |
|---|---|
| MPN: | CS-MZ16TKE + CS-Z20TKEW + CS-Z35TKEW / CU-3Z68TBE |
| A++ | |
| A+ | |
| Ārējās ierīces darbības troksnis: | 51 dB |
| Dzesēšanas jauda: | 6 kW |
| Sildīšanas jauda: | 7 kW |
| Klimata funkcijas: | Apkure, Dzesēšana |
|---|---|
| Dzesēšanas šķidrums: | R32 |
| Āra ierīces gaisa caurplūde: | 1 782 m³/h |
| Izmēri: | P875 mm x A795 mm x D320 mm |
|---|---|
| Svars: | 71 kg |
Populāri produkti












