Ilustrācija var atšķirties
Panasonic ER-DGP90
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Matu griezējs
- Raksti: Ķemmes uzgalis
- Ūdensizturīgs: Nē
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 150 min
- Komplekts sastāv no: Matu trimmeris, 4 ķemmes uzgaļi, eļļa, tīrīšanas birste, uzlādes stacija, auduma soma, ķemmes uzgaļu turētājs
- Asmeņi: X-taper 2.0-45º asmens ar japāņu asmens tehnoloģiju
- Griešanas garums: 0,80 mm - 2 mm
- Strāvas padeve: Akumulators
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic ER-DGP90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic ER-DGP86
no 174,45€

Beurer HR 2000
no 16,60€

Remington Genius HC5810
no 48,69€

Philips Haarschneider QC5115/15
no 18,26€

Braun EN 10
no 16,30€

Wahl Cordless Detailer LI (08171-016)
no 166,00€

Wahl Legend (08594-016)
no 84,60€

Wella Contura HS61
no 238,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic ER-DGP90 Haarschneidemaschine | ER-DGP90 | 5025232947430

206,80€
206,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Strāvas padeve: | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 150 min |
| Uzlādes laiks: | 2 h |
| Asmeņi: | X-taper 2.0-45º asmens ar japāņu asmens tehnoloģiju |
|---|---|
| Griešanas garums: | 0,80 mm - 2 mm |
| Raksti: | Ķemmes uzgalis |
| Ūdensizturīgs: | Nē |
| Izmēri: | P4,80 cm x A17,80 cm x D4,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 255 g |
| Matu trimmeris, 4 ķemmes uzgaļi, eļļa, tīrīšanas birste, uzlādes stacija, auduma soma, ķemmes uzgaļu turētājs |
| Uzlādes stacija: | Jā |
|---|---|
| Ceļojumu futrālis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic ER-DGP90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















