Ilustrācija var atšķirties
Panasonic Leica DG Vario Summilux 25-50 mm F1.7
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Optiskā konstrukcija: 17 elementi, 12 grupas
- Fokusa attālums: 25 mm - 50 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 28 cm
- Attēla stabilizators: Nē
- Filtra vītne: 77 mm
- Svars: 690 g
- Mazākais diafragmas atvērums: F16
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Leica DG Vario Summilux 25-50 mm F1.7
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic Lumix S 100-500 mm F5-7.1 O.I.S.
no 1 871,32€

Canon RF 100-400 mm F5.6-8 IS USM
no 779,49€

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F2.8 S II
no 2 660,95€

Canon RF 70-200 mm F4.0 L IS USM
no 1 475,00€

Sony SEL-2470GM2
no 1 949,00€

Nikon Nikkor Z 24-120 mm F4 S
no 1 199,94€

Tamron 16-30 mm F2,8 Di III VXD G2
no 849,00€

Nikon Nikkor Z DX 16-50 mm F2,8 VR
no 970,00€

Tamron 50-400 mm F4.5-6.3 DI III VC VXD
no 1 182,99€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm f/1.7 ASPH. lens, black H-X2550E

1 811,39€
1 811,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm f/1.7 ASPH. lens, black | H-X2550E | 5025232921027 | 207441

1 827,60€
1 827,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm / 1.7 ASPH (H-X2550) PALEMDG25545
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm / 1.7 ASPH (H-X2550)

1 835,45€
1 835,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic DG Vario-Summilux 25-50mm f/ 1.7 Asph. for Leica objektīvs H-X2550E

1 912,99€
1 912,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm f/1.7 Asph. ( H X2550E 117138 ) H-X2550E

1 915,00€
1 915,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Panasonic LEICA DG SUMMILUX 25-50mm F1.7 ASPH (H-X2550)

1 917,59€
1 917,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic H-X2550E kameraobjektiv SLR

1 926,98€
1 931,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm f/1.7 ASPH. lens, black H-X2550E

1 928,50€
1 928,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Panasonic Leica DG 1,7/25-50 | H-X2550E | 5025232921027

2 140,20€
2 140,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Leica DG 1,7/25-50 | H-X2550E | 5025232921027

2 163,50€
2 163,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 87,60 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G128 mm |
| Svars: | 690 g |
| Optiskā konstrukcija: | 17 elementi, 12 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F16 |
| Lielākā diafragma F: | F1,70 |
| Fokusa attālums: | 25 mm - 50 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 28 cm |
| Laikapstākļu izturīgs: | Jā |
|---|---|
| Attēla stabilizators: | Nē |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 77 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Leica DG Vario Summilux 25-50 mm F1.7
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























