Ilustrācija var atšķirties
Panasonic Leica Vario-Elmarit 12-60 mm / F2,8-4,0 ASPH.
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Optiskā konstrukcija: 14 elementi, 12 grupas
- Fokusa attālums: 12 mm - 60 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 20 cm
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 62 mm
- Svars: 320 g
- Laikapstākļu izturīgs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Leica Vario-Elmarit 12-60 mm / F2,8-4,0 ASPH.
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic Lumix S 100-500 mm F5-7.1 O.I.S.
no 1 871,32€

Panasonic Leica DG 35-100 mm F2,8 Power OIS
no 1 135,15€

Panasonic Leica DG Vario Summilux 25-50 mm F1.7
no 1 811,39€

Canon RF 100-400 mm F5.6-8 IS USM
no 779,47€

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F2.8 S II
no 2 660,95€

Canon RF 70-200 mm F4.0 L IS USM
no 1 545,45€

Sony SEL-2470GM2
no 2 106,45€

Nikon Nikkor Z 24-120 mm F4 S
no 1 099,95€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-60mm f/2.8-4 ASPH. POWER O.I.S. lens | H-ES12060E | 5025232859184 | 82620

913,35€
913,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic LEICA DG Vario-Elmarit 12-60mm F2.8-4.0 (H-ES12060E) PALEMDG126E2
Panasonic LEICA DG Vario-Elmarit 12-60mm F2.8-4.0 (H-ES12060E)

979,95€
979,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-60mm / F2.8-4.0 ASPH. / POWER O.I.S. (H-ES12060)

1 010,89€
1 010,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 68,40 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G86 mm |
| Svars: | 320 g |
| Optiskā konstrukcija: | 14 elementi, 12 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 12 mm - 60 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 20 cm |
| Laikapstākļu izturīgs: | Jā |
|---|---|
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 9 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Maināms bajonets: | Micro FourThirds |
| Filtra vītne: | 62 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Leica Vario-Elmarit 12-60 mm / F2,8-4,0 ASPH.
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























