Ilustrācija var atšķirties
Panasonic Lumix G Vario 100-300 mm / F4,0-5,6 II
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 100 mm - 300 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 1,50 m
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 67 mm
- Svars: 520 g
- Optiskā konstrukcija: 17 elementi, 12 grupas
- Laikapstākļu izturīgs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Lumix G Vario 100-300 mm / F4,0-5,6 II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Canon RF 100-500 mm F4,5-7,1L IS USM
no 2 810,23€

Samyang 300 mm F6,3 ED UMC CS
no 139,45€

Nikon Nikkor Z 800 mm F6.3 VR S
no 6 165,45€

Nikon AF-S Nikkor 80-400 mm 1:4,5-5,6G ED VR
no 1 915,95€

Nikon Nikkor Z 28-400 mm F4-8 VR
no 1 289,45€

Canon EF-S 55-250mm 1:4-5,6 IS STM
no 369,45€

Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
no 1 299,46€

Sony SEL70200GM2
no 2 399,00€

Nikon AF-S Nikkor 85mm 1:1.4G
no 1 602,42€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic Lumix 4,0-5,6/100-300 Power OIS (H-FSA100300E)

643,39€
648,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Panasonic GH4 100-300 mm F/5.6 | H-FSA100300E | 5025232862726

653,45€
653,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Lumix 4 0-5 6/100-300 Power OIS ( H FSA100300E ) foto objektīvs H-FSA100300E

660,00€
660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Panasonic GH4 100-300 mm F/5.6 | H-FSA100300E | 5025232862726

666,05€
666,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Lumix G Vario 100-300mm f/4.0-5.6 II POWER O.I.S. objektīvs H-FSA100300E
100–300 mm telefoto tālummaiņas objektīvs
Liels tālummaiņas diapazons
35 mm ekvivalents 200-600 mm
Iebūvēta POWER O.I.S. attēla stabilizācija
Saderīgs ar Mikro četru trešdaļu sistēmas bezspoguļu kamerām
100–300 mm telefoto tālummaiņas objektīvsLiels tālummaiņas diapazons35 mm ekvivalents 200-600 mmIebūvēta POWER O.I.S. attēla stabilizācijaSaderīgs ar Mikro četru trešdaļu sistēmas bezspoguļu kamerām

689,45€
689,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Panasonic LUMIX G VARIO 100-300mm / F4.0-5.6 II / POWER O.I.S. (H-FSA100300)

703,00€
703,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Panasonic Lumix G Vario 100-300mm f/4.0-5.6 II POWER O.I.S. objektīvs

726,00€
726,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Lumix G Vario 100-300mm f/4.0-5.6 II POWER O.I.S. objektīvs H-FSA100300E

743,60€
743,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 73,60 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G126 mm |
| Svars: | 520 g |
| Optiskā konstrukcija: | 17 elementi, 12 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 100 mm - 300 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 1,50 m |
| Laikapstākļu izturīgs: | Jā |
|---|---|
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 7 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Maināms bajonets: | Micro FourThirds |
| Filtra vītne: | 67 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Lumix G Vario 100-300 mm / F4,0-5,6 II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























