Ilustrācija var atšķirties
Panasonic RB-HF420B
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas
- Savienojumi: USB-C
- Dzinējs: 30 mm
- Mikrofons: Jā
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 5.0
- Akumulatora darbības laiks: 50 h
- Svars: 155 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic RB-HF420B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic RP-HT090
no 11,20€

Sony WH-1000XM5
no 205,00€

Beats Studio Pro
no 200,00€

JBL Junior 320
no 22,00€

JBL Live 770NC
no 74,00€

Sony WH-1000XM6
no 338,98€

Bose QuietComfort Ultra
no 243,95€

Sony WH-1000XM4
no 226,55€
32 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Panasonic RB-HF420BE Bezvadu Austiņas (RB-HF420BE-WH)
2 dienas

30,95€
33,80€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
Panasonic RB-HF420BE Bezvadu Austiņas | RB-HF420BE-WH | 5025232937455

31,16€
34,66€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Panasonic RB-HF420BE Bezvadu Austiņas RB-HF420BE-WH
2 darba dienas

31,95€
34,35€
Piegāde: 2,40€
ar piegādi: 2,40€
Lētākā Kopējā Cena
Panasonic RB-HF420BE Bezvadu Austiņas RB-HF420BE-WH (5025232937455) ( JOINEDIT85205183 ) austiņas

32,00€
32,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Słuchawki Panasonic RB-HF420BE-K | RB-HF420BE-K | 5025232937431

33,00€
33,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE Bezvadu Austiņas | RB-HF420BE-WH | 5025232937455

33,30€
40,20€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Panasonic RP-HF420BE-W

33,93€
33,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE-K

34,40€
34,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE-W White austiņas RB-HF420BE-W

34,58€
34,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE Biale ( RB HF420BE W ) austiņas RB-HF420BE-W

35,00€
35,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic wireless headset RB-HF420BE-W, white | RB-HF420BE-W | 5025232937455 | 172260

35,20€
35,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wireless headset PANASONIC RB-HF420BE XBS (Extra Bass System) black 5025232937431
9 Dienas

35,22€
37,63€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
Panasonic RB-HF420BE Wireless Headphones RB-HF420BE-WH

35,68€
35,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE-A Blue austiņas RB-HF420BE-A

35,99€
35,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wireless headset PANASONIC RB-HF420BE XBS (Extra Bass System) black

37,29€
37,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HEADSET WRL/RB-HF420BE-W PANASONIC RB-HF420BE-W
5 dienas

37,40€
37,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PANASONIC RB-HF420BE Wireless Headphones RB-HF420BE-WH

37,86€
37,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE Bezvadu Austiņas

39,24€
41,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Wireless headset PANASONIC RB-HF420BE XBS (Extra B 5025232937431

39,25€
39,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wireless headset PANASONIC RB-HF420BE XBS (Extra Bass System) black
9 darba dienas

39,80€
42,20€
Piegāde: 2,40€
ar piegādi: 2,40€
Panasonic RB-HF420BE-W On-Ear bezvadu Bluetooth austiņas, baltas

41,68€
46,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Panasonic wireless headset RB-HF420BE-W, white
Wireless on-ear headset
Comfortable & foldable design
Powerful bass & integrated microphone
Control buttons on ear cups
Up to 50 of battery life
5-10 dienas

42,00€
52,00€
Piegāde: 10,00€
ar piegādi: 10,00€
Panasonic wireless headset RB-HF420BE-K, black RB-HF420BE-K 1805882
Wireless on-ear headset
Comfortable & foldable design
Powerful bass & integrated microphone
Control buttons on ear cups
Up to 50 of battery life

51,45€
51,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic wireless headset RB-HF420BE-W, white RB-HF420BE-W
Wireless on-ear headset
Comfortable & foldable design
Powerful bass & integrated microphone
Control buttons on ear cups
Up to 50 of battery life

51,45€
51,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE-K bezvadu austiņas ar mikrofonu, Bluetooth 5.0, 50h akumulators, melna

67,37€
72,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Panasonic RB-HF420BE-K black ( RB HF420BE K ) austiņas

35,00€
35,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE-W White austiņas
8 dienas

35,99€
35,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic RB-HF420BE-K Black austiņas
14 dienas

36,12€
36,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Suchawki Panasonic RB-HF420BE-K RB-HF420BE-K

39,49€
39,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PANASONIC Wireless headset RB-HF420BE XBS (Extra Bass System), black 5025232937431

41,37€
41,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | 50 h |
|---|
| Bluetooth: | Jā |
|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
|---|
| Dzinējs: | 30 mm |
|---|
| Mikrofons: | Jā |
|---|
| Savienojumi: | USB-C |
|---|
| Svars: | 155 g |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic RB-HF420B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Panasonic
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Panasonic Siltumsūknis Gaiss GaissPanasonic Siltumsūknis Gaiss ŪdensPanasonic Speaker SystemPandemic Galda SpēlePanelis PvcPankūku pannaPapīra griezējs giljotīnaPartybox Jbl 310Panasonic SdxcPanasonic OLEDPanasonic EsPanasonic ScPanasonic 18650Panasonic ErPanasonic OLED 65Panasonic OLED 55Panasonic mobilais tālrunisPanasonic maiņstrāvas adapteris


































