Ilustrācija var atšķirties
Panasonic SC-PM272
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Kompaktsistēma
- Atskaņošanas mediji pilnībā: CD DA, MP3 atskaņošana, CD, CD-R, CD-RW
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 20 W
- Skaļruņa princips: 1-ceļi
- Viļņu diapazoni: Amplitūdas modulētā izstarošana (AM), DAB+, Digitālais radio (DAB), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Savienojumi: Skaļruņu spailes, USB-A
- Displejs pieejams: Jā
- Integrēts FM uztvērējs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic SC-PM272
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic SC-PMX94
no 282,23€

Denon CEOL N12 DAB
no 698,95€

Kenwood CR-ST700SCD
no 388,48€

Denver MC-5220 MK2
no 52,65€

Sharp XL-B720D
no 111,05€

Albrecht DR 895 CD
no 225,00€

Philips TAM6805/10
no 198,05€

Kenwood M-9000S
no 296,03€

Philips TAM8905/10
no 275,77€

JVC UX-C25DAB
no 93,00€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Panasonic SC-PM272EG-S Mikro Hi-Fi sistēma silver | SC-PM272EG-S | 5025232953875 | 166351

72,20€
72,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic SC-PM272EG-S Micro-HiFi-System silber | SC-PM272EG-S | 5025232953875 | 166351

72,55€
72,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic SC-PM272EG-S Mikro Hi-Fi sistēma silver | SC-PM272EG-S | 5025232953875 | 166351

78,87€
82,37€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Panasonic SC-PM272 Home Audio Micro System 20W Silver SC-PM272EG-S (5025232953875) ( JOINEDIT94656128 )

80,00€
80,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic SC-PM272EG-S Micro Hi-Fi sistēma ar CD, Bluetooth, DAB/DAB+ radio, USB un AUX - Sudraba (20W RMS)

82,89€
87,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Panasonic SC-PM272EG-S Mikro Hi-Fi sistēma silver SC-PM272EG-S
5 dienas

83,70€
83,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic SC-PM272EG-S Mikro Hi-Fi sistēma silver | SC-PM272EG-S | 5025232953875 | 166351

84,50€
91,40€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Panasonic SC-PM272EG-S Mikro Hi-Fi sistēma silver

86,93€
89,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Wieza Panasonic SC-PM272EG-S silver SC-PM-272EG-S (5025232953875) ( JOINEDIT70841227 )

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiea Panasonic SC-PM272EG-S silver SC-PM-272EG-S

124,84€
124,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Tālvadības pults: | Jā |
|---|
| Atskaņošanas mediji pilnībā: | CD DA, MP3 atskaņošana, CD, CD-R, CD-RW |
|---|---|
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 20 W |
| Skaļruņa princips: | 1-ceļi |
| Integrēts FM uztvērējs: | Jā |
|---|---|
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Viļņu diapazoni: | Amplitūdas modulētā izstarošana (AM), DAB+, Digitālais radio (DAB), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
| Savienojumi: | Skaļruņu spailes, USB-A |
| Bluetooth: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Automātiskā kanālu meklēšana: | Jā |
| Izmēri: | P184 mm x A123 mm x D231 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,1 kg |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|
| Grīdas skaļruņu izmēri: | P139 mm x G224 mm x D136 mm |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic SC-PM272
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Panasonic
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Panasonic Siltumsūknis Gaiss GaissPanasonic Siltumsūknis Gaiss ŪdensPanasonic Speaker SystemPandemic Galda SpēlePandora RokassprādzePaneļu Mājas IzmaksasPankūku panna indukcijaiPapīra kafijas filtriPartybox310Panasonic SdxcPanasonic OLEDPanasonic EsPanasonic ScPanasonic 18650Panasonic ErPanasonic OLED 65Panasonic OLED 55Panasonic mobilais tālrunisPanasonic maiņstrāvas adapteris




























