Ilustrācija var atšķirties
Philips 7000 Series CombiAir XXL HD9880/90
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Fritieris
- Jauda: 2.200 W
- Tvertnes ietilpība litros: 8,30 l
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Tvertnes ietilpība gramos: 2.000 g
- Programmas: 22x
- Karstais gaiss: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips 7000 Series CombiAir XXL HD9880/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Airfryer XL HD9270/90
no 125,24€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 253,97€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,15€

Ninja Foodi FlexDrawer 10,4 L AF500EU
no 162,95€

Cosori Turbo Tower Standarts
no 126,25€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,50€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9880/90

269,92€
269,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PHILIPS HD9880/90

270,04€
270,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips | Airfryer Combi | HD9880/90 7000 XXL Connected | Power 2200 W | Capacity 8.3 L | Black | HD9880/90 | 5904224599997

270,10€
270,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips | Airfryer Combi | HD9880/90 7000 XXL Connected | Power 2200 W | Capacity 8.3 L | Black | HD9880/90 | 5904224599997

270,60€
270,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9880/90 | HD9880/90 | 5904224599997

277,55€
277,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 7000 Series HD9880 Airfryer Co HD9880/90

300,91€
305,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips HD9880/90 / 300851

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9880/90 XXL Airfryer Combi 8.3L 2200W melna - Karstā gaisa friteris HD9880/90

306,90€
306,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Airfryer Combi HD9880/90 7000 XXL Connected Power 2200 W Capacity 8.3 L Black ( HD9880/90 8720389015373 ) Fritēšanas iekārta

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Frytkownica beztuszczowa Philips HD9880/90 HD9880/90

310,58€
310,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 7000 Series HD9880 Airfryer Co | HD9880/90 | 8720389015373 | WLONONWCRAHDK

313,86€
313,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9880/ 90 (paraugs)

325,99€
325,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9880/90 HD9880/90 (8720389015373) ( JOINEDIT87423485 )

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9880/ 90 HD9880/90

349,99€
349,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karstā gaisa friteris Philips 7000 Series Combi XXL Connected HD9880/90, 2200W, 8.3l, 22prog., ar gaļas zondi

375,00€
375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmas: | 22x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Grila funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P33,50 cm x A35,10 cm x D44,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,40 kg |
| Tvertnes ietilpība gramos: | 2.000 g |
|---|---|
| Tvertnes ietilpība litros: | 8,30 l |
| Jauda: | 2.200 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips 7000 Series CombiAir XXL HD9880/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips 707 OLEDPhilips 75Philips 75 AmbilightPhilips 8505Philips 8506Philips 903philips airfryerPhilips Ambilight OLED 55Philips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Sulas SpiedePhilips 7000 Seriesphilips airfryer xxlPhilips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesAirfryer xxlSuņu Gulta XXLAMD 7000

































