Ilustrācija var atšķirties
Philips 75BDL3052E
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 75
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 10 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 190,50 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips 75BDL3052E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 55BDL3452T
no 2 162,09€

Samsung Flip Pro WM55B
no 1 236,92€

Samsung Flip Pro WM65B
no 1 069,64€

Yealink MB86Pro-A02
no 5 034,80€

Samsung Flip Pro WM85B
no 2 513,05€

iiyama ProLite TN8605A-B1AG
no 1 880,00€

Yealink MB65Pro-A02
no 3 365,31€

Elo Touch Solutions 2770L (E266381)
no 640,50€

iiyama ProLite T1931SR-B1S
no 442,72€

iiyama ProLite TE8615A-B1AG
no 2 545,28€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
75" E-LED Philips 75BDL3052E-UHD, 350 cd, IR, 20TP, 18/ | 20842220253 | 8712581785307

2 119,85€
2 119,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1205543 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 170 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 400 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri: | P171,60 cm x A100,80 cm x D7,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 55,80 kg |
| 75BDL3052E |
| Ekrāna diagonāle: | 190,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 75 |
| Paneļa tehnoloģija: | ADS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 10 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.200:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DVI, HDMI ieeja, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips 75BDL3052E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















