Ilustrācija var atšķirties
Philips Bliss griestu ventilators ar apgaismojumu
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Ventilators
- Ventilatora veids: Griestu ventilators
- Darbības troksnis: 46 dB
- Jauda: 28 W
- Apgriezienu skaits: 267 apgr./min
- Telpas lielums m²: 25
- Iebūvēts apgaismojums: Jā
- Taimeris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Bliss griestu ventilators ar apgaismojumu
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 3000 Series CX3550/01
no 81,00€

Rowenta Turbo Silence Extreme (VU5690)
no 125,00€

Rowenta Turbo Silence Extreme+ VU2730
no 114,80€

Makita DCF203Z
no 95,00€

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2
no 58,55€

Dyson AM09
no 419,00€

Honeywell HSF1630E
no 49,99€

Westinghouse Bendan
no 445,00€

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro
no 94,76€

Einhell GE-CF 18/2200 Li (3408035)
no 48,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips BLISS DC FAN CEILING 28W 35W BLACK ART#1483188

151,33€
151,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips LED griestu ventilators Bliss, balts, DC, kluss 10056405

183,01€
183,01€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Philips Bliss DC Fan ceiling 28W+35W TW Gold gaismeklis

214,64€
217,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Atlas DC Fan ceiling 28W+35W TW Nickel gaismeklis

214,64€
217,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips LED griestu ventilators Bliss, balts/balts, kluss, CCT 10044776

254,19€
254,19€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Ēnā LED griestu ventilators melnā krāsā Philips - modelis Atlas - saliekamās lāpstiņas - tālvadības pults

382,99€
382,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Philips Bliss DC Fan ceiling 28W+35W TW Black gaismeklis

214,64€
217,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
PHILIPS Bliss DC Fan ceiling 28W+35W TW White gaismeklis

226,74€
229,24€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips LED griestu ventilators Bliss melns/balts, kluss, CCT 10044775

254,19€
254,19€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Jauda: | 28 W |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 46 dB |
| Apgriezienu skaits: | 267 apgr./min |
|---|---|
| Telpas lielums m²: | 25 |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Ātruma līmeņi: | 6 |
| Spārna diametrs: | 106 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,80 kg |
| Salokāmi spārni no 2700 K-4000 K-5500 K |
| Ventilatora veids: | Griestu ventilators |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Bliss griestu ventilators ar apgaismojumu
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips BluetoothPhilips DVD RWPhilips Electric ToothbrushPhilips Elektriskā Zobu Birste BērniemPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips Hr1889 70Philips Matu MašīnaPhilips SaecoPhilips Ultra HDGriestu VentilatorsGriestu Gaisa VentilatorsGriestu Lampa VentilatorsKlaviatūra ar ApgaismojumuKosmētikas Spogulis ar ApgaismojumuVentilators ar TaimeriVentilators ar PretvārstuVentilators ar PultiKosmētikas Spogulis ar LED ApgaismojumuVentilators ar Mitruma Sensoru






















