Ilustrācija var atšķirties
Philips Bodygroom series 5000 BG5020
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Matu griezējs
- Raksti: Ķemmes uzgalis, Muguras uzlika
- Ūdensizturīgs: Jā
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 1 h
- Griešanas līmeņi: 4
- Griešanas garums: 7 mm
- Griešanas platums: 32 mm
- Bez eļļošanas: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Philips Bodygroom series 5000 BG5020
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Beurer HR 2000
no 16,60€

Panasonic ER-DGP86
no 174,45€

Remington Genius HC5810
no 48,69€

Panasonic ER1512
no 125,10€

Braun EN 10
no 15,80€

Wahl Cordless Detailer LI (08171-016)
no 188,00€

Wahl Legend (08594-016)
no 85,35€

Wella Contura HS61
no 238,75€

Wella Xpert HS71
no 332,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips BG5020/15

71,95€
71,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Strāvas padeve: | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 1 h |
| Uzlādes laiks: | 1 h |
| Ātrās uzlādes funkcija: | Nē |
| Griešanas līmeņi: | 4 |
|---|---|
| Griešanas garums: | 7 mm |
| Griešanas platums: | 32 mm |
| Raksti: | Ķemmes uzgalis, Muguras uzlika |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Bez eļļošanas: | Jā |
| Displejs pieejams: | Nē |
| Svars: | 328 g |
|---|
| Uzlādes stacija: | Nē |
|---|---|
| Ķemme: | Nē |
| Šķēres: | Nē |
| Eļļas pudele: | Nē |
| Tīrīšanas kasetne: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips Bodygroom series 5000 BG5020
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips DVD RWPhilips Electric ToothbrushPhilips Elektriskā Zobu Birste BērniemPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Kafijas AparātsPhilips Matu Taisnotājs ĶemmePhilips Saeco kafijas automātiPhilips ūdens filtrsPhilips Shaver 5000Philips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesPhilips 7000 SeriesAMD 5000HP Z5000DDR4 5000





















