Ilustrācija var atšķirties
Philips ComfortTouch Plus GC558
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika suka
- Jauda: 2 000,00 W
- Nepārtraukta tvaika daudzums: 40 g/min
- Kontrollspuldze: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Ūdens tvertne: 1,80 l
- Kabeļa garums: 1,60 m
- Izmēri: P37,00 cm x A64,50 cm x D46,00 cm
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 5000 Series STH5030/20
no 52,75€

Tefal Access'Steam Pocket DT3041
no 41,00€

Braun QuickStyle 7 GS7077BK
no 60,85€

Tefal Garment Steamer DT8270
no 61,55€

Tefal Ixeo Power QT2022
no 255,00€

Russell Hobbs Steam Genie (27220-56)
no 55,30€

Tefal DT6131
no 30,90€

Tefal Access Steam Force DT8250
no 75,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gludināšanas sistēma Philips STE3160/30 GC558/30

172,00€
172,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2 000,00 W |
|---|
| Nepārtraukta tvaika daudzums: | 40 g/min |
|---|---|
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Izmēri: | P37,00 cm x A64,50 cm x D46,00 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,90 kg |
| Ūdens tvertne: | 1,80 l |
|---|---|
| Kabeļa garums: | 1,60 m |
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips DVD RWPhilips Electric ToothbrushPhilips Elektriskā Zobu Birste BērniemPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Kafijas AparātsPhilips Matu Taisnotājs ĶemmePhilips Saeco kafijas automātiPhilips ūdens filtrsCrane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX PlusRadio Dab PlusSiltumnīca Garden PlusDelta Plus ZābakiGolf 2 PlusGolf Plus 2005






















