Ilustrācija var atšķirties
Philips HDP3550
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Projektors
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- 3D spējīgs: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš: Darbība 300 W
- Attēla formāts: 4:3 un 16:9
- Spilgtums (ANSI): 2.200 ANSI lūmeni
- Kontrasts: 200.000:1
- Projekcijas diagonāle: 1,27 m - 3,05 m
Cenas vēsture
1M 3M
Philips HDP3550
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips NeoPix 110
no 98,00€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 055,00€

Optoma UHD38x
no 897,89€

Hisense PL2 Lāzera Kino
no 2 248,26€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Acer X1528Ki
no 580,15€

Hisense C2
no 1 423,99€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 832,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Screeneo U3 HDP3550EK

2 316,10€
2 316,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | Austiņas, AV ieeja, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, Trigerizvade, USB 2.0 |
|---|---|
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Darbības troksnis: | 25 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 300 W |
| Izmēri: | P315,50 mm x A281,90 mm x D248,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 10,50 kg |
| Lampas tips: | Philips UHP attēlu dzīves lampa |
|---|---|
| Lampas jauda: | 250 W |
| Projekcijas attālums: | 10 cm - 42 cm |
|---|
| Attēla formāts: | 4:3 un 16:9 |
|---|---|
| Spilgtums (ANSI): | 2.200 ANSI lūmeni |
| Kontrasts: | 200.000:1 |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 1,27 m - 3,05 m |
| Full-HD: | Jā |
| 3D spējīgs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips HDP3550
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Hr1889 70Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips LumeaPhilips OLED Ambilight 65Philips Smart TVPicu KrāsnsPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506




















