Ilustrācija var atšķirties
Philips HomeRun 7000 Series Aqua XU7100
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļu sūcējs robots
- Savākšanas tilpums: 0,26 l
- Slaucīšanas funkcija: Jā
- Aspirācijas stacija: Jā
- Papildu sprauslas: Sānu birste, Veltņa birste
- Bez maisiņa: Jā
- Sūkšanas jauda: 5.000 Pa
- Ūdens tvertne: 0,24 l
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips HomeRun 7000 Series Aqua XU7100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Dreame X50 Ultra Complete
no 673,00€

Dreame Aqua10 Ultra rullis komplekts
no 785,40€

Roborock Saros 10R
no 854,65€

Dreame Aqua10 Roller
no 647,12€

Mova Z60 Ultra rullis komplekts
no 759,40€

Roborock Saros 20
no 1 588,73€

Dreame L40S Pro Ultra
no 508,24€

Mova Z50 Ultra
no 375,79€

Roborock Saros 20X
no 1 321,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ACV Robot sprzątający ACV PHILIPS HomeRun seria 7000 robot odkurzający z funkcją mycia czarny XU7100/01 XU7100/01 (8720389020445)

578,80€
578,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P350 mm x A970 mm x D350 mm |
|---|---|
| Svars: | 8,70 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Sūkšanas jauda: | 5.000 Pa |
| Savākšanas tilpums: | 0,26 l |
| Ūdens tvertne: | 0,24 l |
| Skaņas spiediens: | 66 dB |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Filtrēšanas sistēma: | EPA |
| Automātiska putekļu izlāde: | Jā |
| Slaucīšanas funkcija: | Jā |
| Sensori: | 3D sensors, LiDAR |
| Tīrīšanas platība: | 300 m² |
| Aspirācijas stacija: | Jā |
| Papildu sprauslas: | Sānu birste, Veltņa birste |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 180 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.200 mAh |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 5 h |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Vibrācijas slotiņa |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips HomeRun 7000 Series Aqua XU7100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Hr1889 70Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips LumeaPhilips OLED Ambilight 65Philips Smart TVPicu KrāsnsPhilips 7000 SeriesPhilips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesAqua DACAqua AllegoriaThomas AquaAMD 7000





















