Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue vienpakas pilienu forma P45 E14 (8719514266889)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 391958
- Energoefektivitātes klase (jaunā): G (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Lampas cokols: E14
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue vienpakas pilienu forma P45 E14 (8719514266889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Hue Outdoor Sensor
no 42,60€

Philips Hue Signe galda lampa
no 168,14€

Shelly Pro 3EM
no 89,00€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,11€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 475,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue E14 5 7W W BT kulka ( 929002440603 8719514266889 8719514356696 8719514356702 ) apgaismes ķermenis

22,00€
22,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue White LED pilienveida spuldze E14 5,7W 2700K 7534274

22,36€
27,26€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Produkta dati
| Izmēri: | A45 mm x P45 mm x G77 mm |
|---|
| 9290024406 |
| EPREL: | 391958 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E14 |
| Lampas jauda: | 5,70 W |
| Spilgtums: | 470 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.700 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Nē |
| RGB krāsu vadība: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue vienpakas pilienu forma P45 E14 (8719514266889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsPelmeņu FormaHP E14 G4Kafijas Automāts ar Pilienu FiltruPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800

























