Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White & Color Ambiance GU10 (929001953115)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED lampa
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 387862
- Energoefektivitātes klase (jaunā): G (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Komplekts sastāv no: 3 x LED lampa
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White & Color Ambiance GU10 (929001953115)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 419,80€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,35€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 123,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smart Light Bulb|PHILIPS|Power consumption 5 Watts|Luminous flux 350 Lumen|6500 K|220V-240V|Bluetooth|929001953115
193,78€
198,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A50 mm x P50 mm x G58 mm |
|---|
| 9290019531 |
| EPREL: | 387862 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Komplekts sastāv no: | 3 x LED lampa |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | GU10 |
| Lampas jauda: | 4,30 W |
| Spilgtums: | 350 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.000 K - 6.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White & Color Ambiance GU10 (929001953115)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsLedvance Gu10Gu10 SpuldzesGu10 111Gu10 Ar111Es111 Gu10Gu10 Led SpuldzesMacBook WhiteNutri Color FiltersColor 600 FilmWella Color Touch
























