Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White E27 3-er Starter Set inkl. Dimmschalter (8719514289130)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED spuldžu komplekts
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 403542
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Komplekts sastāv no: 3 x LED spuldze, Hue-tilts un aptumšošanas slēdzis
- Tālvadības pults: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White E27 3-er Starter Set inkl. Dimmschalter (8719514289130)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 123,75€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue White E27 Start Kit 8719514289130

79,96€
84,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Hue White Sākuma komplekts: 3 gab. viedās spuldzes E27 (1100) un gaismmaiņa slēdzis 929002469204

95,70€
95,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue silti balta 9.5W A60 E27 gudrā spuldze 3 gab + Bridge + slēdzis sw EU 929002469204 8719514289130

99,21€
101,71€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Hue Starter Kit Bridge Dimmer 3x E27 balta - Viedas gaismas starta komplekts ( 929002469204 )

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue W Starter Kit 9,5W A60 E27 3pcs, Bridge, Switch 8719514289130

176,50€
176,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A60 mm x P60 mm x G110 mm |
|---|
| 9290024692 |
| EPREL: | 403542 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Komplekts sastāv no: | 3 x LED spuldze, Hue-tilts un aptumšošanas slēdzis |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E27 |
| Lampas jauda: | 9,50 W |
| Spilgtums: | 1.100 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.700 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Nē |
| RGB krāsu vadība: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White E27 3-er Starter Set inkl. Dimmschalter (8719514289130)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsHP E27Set PokerCookware SetGravitrax StarterJump StarterMacBook WhiteE27 G4HP E27MHP E27QG95 E27



























