Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Capricorn (164559316)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Iepakojuma vienība: 1 gab.
- Energoefektivitātes klase: A++
- Lampas jauda atbilst: 47 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampu skaits: 1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Capricorn (164559316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Āra sienas lampa Philips Capricorn, 6W, LED, IP44, pelēka krās., 7.8 cm x 21.4 cm

34,91€
36,81€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Philips Capricorn wall lantern anthracite 1x6W gaismeklis

45,54€
48,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Capricorn LED āra sienas lampas antracīta krāsā 7531784

50,83€
55,73€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Kinkiet Philips (16455/93/16) 16455/93/16 (8718696131145) ( JOINEDIT67808069 )

52,00€
52,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P7,80 cm x A21,40 cm x G21,40 cm |
|---|---|
| Svars: | 447 g |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Iepakojuma vienība: | 1 gab. |
|---|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Lampas jauda atbilst: | 47 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampu skaits: | 1 |
| LEDu skaits: | 1 |
| Lampas kalpošanas laiks: | 25.000 h |
| Spilgtums: | 600 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Capricorn (164559316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas
























