Ilustrācija var atšķirties
Philips NeoPix Easy 2+
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Projektors
- Projekcijas sistēma: LCD projektors
- Izšķirtspēja: 1.280 Pikseļi x 720 pikseļi
- 4K (UHD): Nē
- 3D spējīgs: Nē
- Attēla formāts: 16:9
- Kontrasts: 3.000:1
- Projekcijas diagonāle: 80 cm - 165 cm
Cenas vēsture
1M 3M
Philips NeoPix Easy 2+
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips NeoPix 110
no 98,00€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 055,00€

Optoma UHD38x
no 897,89€

Hisense PL2 Lāzera Kino
no 2 248,26€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Acer X1528Ki
no 580,15€

Hisense C2
no 1 423,99€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 832,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips NeoPix Easy 2+ projektors NPX442

251,50€
251,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, 3,5 mm ligzdas savienojums, AV ieeja, HDMI ieeja, USB |
|---|---|
| HDMI ieeju skaits: | 1 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri: | P207 mm x A84,50 mm x D150 mm |
|---|---|
| Svars: | 860 g |
| Lampas tips: | LED |
|---|---|
| Lampas kalpošanas laiks: | 20.000 h |
| LCD projektors |
| Attēla formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 720 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 80 cm - 165 cm |
| Video signāli: | HDTV 720p |
| HD-Ready: | Jā |
| 4K (UHD): | Nē |
| 3D spējīgs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips NeoPix Easy 2+
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasPhilips Projector NeopixEasy Camp PalmdaleClean Easy Kaķu SmiltisPhilips HDMI 2.1 TVPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips Kombains



















