Ilustrācija var atšķirties
Philips NeoPix Prime 2
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Projektors
- Projekcijas sistēma: LCD projektors
- Izšķirtspēja: 1.280 Pikseļi x 720 pikseļi
- 4K (UHD): Nē
- 3D spējīgs: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš: Darbība 100 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W
- Attēla formāts: 16:9
- Spilgtums (ANSI): 180 ANSI lūmeni
Cenas vēsture
1M 3M
Philips NeoPix Prime 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips NeoPix 110
no 98,00€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 055,00€

Optoma UHD38x
no 897,89€

Hisense PL2 Lāzera Kino
no 2 248,26€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Acer X1528Ki
no 580,15€

Hisense C2
no 1 423,99€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 832,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips NeoPix Prime 2 NPX542

287,50€
287,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio izeja (3,5 mm), AV ieeja, HDMI ieeja, USB |
|---|---|
| HDMI ieeju skaits: | 2 |
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
| Tālvadības pults: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 100 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri: | P220 mm x A90 mm x D170 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,22 kg |
| Lampas tips: | LED |
|---|---|
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Fokuss: | Manuāls |
|---|---|
| Projekcijas attālums: | 0,80 m - 2 m |
| LCD projektors |
| Attēla formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Spilgtums (ANSI): | 180 ANSI lūmeni |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 720 pikseļi |
| Saderība ar izšķirtspēju: | HDTV (Augstas izšķirtspējas TV 1920 x 1080) |
| Video signāli: | EDTV, EDTV 480p, HDTV 1080i, HDTV 1080p, HDTV 720p, NTSC, PAL, PAL-M, PAL-N, SECAM |
| HD-Ready: | Jā |
| 4K (UHD): | Nē |
| 3D spējīgs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips NeoPix Prime 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasPhilips Projector NeopixOptimus PrimePrime3 Aps22Dreame L10 PrimePhilips HDMI 2.1 TVPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips Bluetooth




















