Ilustrācija var atšķirties
Philips PerfectCare 6000 Series PSG6064/80
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Gludināšanas stacija
- Gludekļa tips: Tvaika gludeklis
- Jauda: 2.400 W
- Slīdošā zole: SteamGlide Advanced gludināšanas zole
- Atkaļķošanas sistēma: Jā
- Uzsildīšanas laiks: 2 min
- Pilēšanas apturēšana: Jā
- Tvaika spiediens: 8 bar
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare 6000 Series PSG6064/80
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682
no 264,17€

Tefal Express Protect SV9202
no 167,45€

Tefal Express Vision SV8152
no 155,00€

Tefal Pro Express Ultimate GV9567
no 244,88€

Tefal Express Essential SV6115
no 67,21€

Tefal Express Airglide SV8027
no 153,10€

Miele B 995 D
no 1 849,99€

Braun CareStyle 7 IS 7266
no 227,95€

Tefal Pro Express Ultimate GV9550
no 342,91€

Tefal Pro Express Vision GV9810
no 269,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips PSG6064/80 steam ironing station 2400 W 1.8 L SteamGlide Advanced

201,25€
206,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Steam Station | PSG6064/80 6000 Series PerfectCare | 2400 W | 1.8 L | 8 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | PSG6064_80 | 8720389004872

221,05€
221,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Lyginimo sistema Philips PSG6064/80 PSG6064_80

228,69€
228,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Piemērots lietošanai ar krāna ūdeni |
| Kabeļa garums: 1,65 m |
| Šļūtenes garums: 1,6 m |
| Atkaļķošanas sistēma: | Jā |
|---|---|
| Uzsildīšanas laiks: | 2 min |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Tvaika spiediens: | 8 bar |
| Tvaika strūkla: | 130 g/min |
| Vertikālais tvaiks: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 1,80 l |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Tekstila kabelis: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Signāla tonis: | Jā |
| Smalks gludināšanas gals: | Jā |
| Tvaika gludeklis |
| Izmēri: | P16,80 cm x A26,90 cm x D36,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,20 kg |
| 2.400 W |
| SteamGlide Advanced gludināšanas zole |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare 6000 Series PSG6064/80
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips piena putotājsPhilips Projector NeopixPhilips PultsPhilips PUSPhilips Putekļu SūcējiPhilips SaecoPhilips Senseo kafijas spilventiņiPhilips Sulas SpiedePhilips TV Ambilight 65Piekabes Atbalsta RitenisPhilips 6000 SeriesPhilips 3000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesPhilips 7000 SeriesAMD 6000Radeon 6000RX 6000Tv Series Streaming






















