Ilustrācija var atšķirties
Philips PerfectCare 7000 sērija PSG7140
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Gludeklis
- Gludekļa tips: Tvaika gludeklis
- Jauda: 2.100 W
- Slīdošā zole: SteamGlide Elite
- Atkaļķošanas sistēma: Jā
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Uzsildīšanas laiks: 2 min
- Tvaika spiediens: 8 bar
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare 7000 sērija PSG7140
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682
no 251,05€

Philips PerfectCare 6000 Series PSG6026
no 131,38€

Tefal Express Protect SV9202
no 167,75€

Tefal Express Vision SV8152
no 155,00€

Tefal Pro Express Ultimate GV9567
no 244,88€

Tefal Express Essential SV6115
no 76,00€

Tefal Express Airglide SV8027
no 153,10€

Miele B 995 D
no 1 849,99€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips PSG7140/ 70 gludināšanas sistēma PSG7140/70

269,99€
269,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
IRONING STATION/PSG7140/70 PHILIPS | PSG7140/70 | 8720389001734

287,65€
287,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PerfectCare 7000 PSG7140/70 green | PSG7140/70 | 8720389001734

288,20€
288,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Generator pary Philips PSG7140/70 | PSG7140/70 | 8720389001734

295,60€
295,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PSG7140/70 steam ironing station 2100 W 1.8 L SteamGlide Elite soleplate Violet PSG7140/70

321,88€
321,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PHILIPS PSG7140/70 Perfect Care tvaika ģeneratora gludeklis PSG7140/70

326,80€
326,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PerfectCare 7000 Series PSG7140/70 Gludināšanas sistēma (PSG7140/70)

343,95€
343,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PerfectCare 7000 Series PSG7140/70 Gludināšanas sistēma | PSG7140/70 | 8720389001734

350,79€
350,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PerfectCare 7000 Series Steam generator PSG7140/70 Smart automatic steam 1.8 l removable water tank ( PSG7140/70 PSG7140/70 PERFECTCARE PSG714070 ) Gludeklis

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PSG7140/70

414,00€
414,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PerfectCare 7000 Series PSG7140/70 Gludināšanas sistēma

416,98€
419,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atkaļķošanas sistēma: | Jā |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Uzsildīšanas laiks: | 2 min |
| Tvaika spiediens: | 8 bar |
| Tvaika strūkla: | 600 g/min |
| Nepārtraukta tvaika daudzums: | 120 g/min |
| Tvaika izsmidzināšanas funkcija: | Jā |
| Vertikālais tvaiks: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 1,80 l |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Signāla tonis: | Jā |
| Pašattīrošs: | Jā |
| Tvaika gludeklis |
| Izmēri: | P24 cm x A27,50 cm x D42 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,85 kg |
| 2.100 W |
| SteamGlide Elite |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare 7000 sērija PSG7140
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips piena putotājsPhilips Projector NeopixPhilips PultsPhilips PUSPhilips Putekļu SūcējiPhilips SaecoPhilips Senseo kafijas spilventiņiPhilips Sulas SpiedePhilips TV Ambilight 65Piekabes Atbalsta RitenisPhilips 5500 SērijaPhilips 4000 SērijaPhilips 7000 SeriesSamsung 8. SērijaAMD 7000Ryzen 70007000 BtuRyzen 9 7000AMD Ryzen 7000Ryzen 3 7000































