Ilustrācija var atšķirties
Philips PerfectCare 7000 Steam Generator PSG7040
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Gludināšanas stacija
- Gludekļa tips: Tvaika gludeklis
- Jauda: 2 100 W
- Slīdošā zole: SteamGlide Advanced gludināšanas zole
- Displejs pieejams: Nē
- Atkaļķošanas sistēma: Jā
- Temperatūras izvēle: Bezpakāpju
- Uzsildīšanas laiks: 2 min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare 7000 Steam Generator PSG7040
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682
no 254,35€

Tefal Express Protect SV9202
no 151,60€

Braun CareStyle Pro 7 IS 7286 BK
no 271,99€

Tefal Express Vision SV8152
no 150,00€

Tefal Express Airglide SV8027
no 153,10€

Braun CareStyle 7 IS 7266
no 227,80€

Tefal Pro Express Ultimate GV9550
no 342,91€

Tefal Pro Express Vision GV9810
no 269,99€

Braun CareStyle 3 IS 3132
no 94,10€

Braun CareStyle 9 IS 9090
no 450,50€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips 7000 series PerfectCare PSG7040/10 Gludināšanas sistēma

191,48€
191,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 7000 series PSG7040/10 steam ironing station 2100 W 1.8 L SteamGlide Elite soleplate Gold, White

212,27€
217,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips PSG7040/ 10 gludināšanas sistēma PSG7040/10

245,99€
245,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kabeļa garums: 1,65 m |
| Displejs pieejams: | Nē |
|---|---|
| Atkaļķošanas sistēma: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Bezpakāpju |
| Uzsildīšanas laiks: | 2 min |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Tvaika spiediens: | 7 bar |
| Tvaika strūkla: | 450 g/min |
| Nepārtraukta tvaika daudzums: | 120 g/min |
| Vertikālais tvaiks: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 1,8 l |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Tekstila kabelis: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Smalks gludināšanas gals: | Jā |
| Tvaika gludeklis |
| Izmēri: | P24 cm x A27,5 cm x D42 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,85 kg |
| 2 100 W |
| SteamGlide Advanced gludināšanas zole |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare 7000 Steam Generator PSG7040
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips piena putotājsPhilips Projector NeopixPhilips PultsPhilips PUSPhilips Putekļu SūcējiPhilips SaecoPhilips Senseo kafijas spilventiņiPhilips Sulas SpiedePhilips TV Ambilight 65Piekabes Atbalsta RitenisPhilips 7000 SeriesLEGO SteamSteam DeckAMD 7000Ryzen 70007000 BtuEuro Truck SteamRyzen 9 7000AMD Ryzen 7000Ryzen 3 7000






















