Philips PicoPix Max
Ražotājs: Philips
- Projektors
- Projekcijas sistēma: DLP projektors, LED projektors
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- 4K (UHD): Nē
- Elektroenerģijas patēriņš: Darbība 65 W
- Spilgtums (ANSI): 800 ANSI lūmeni
- Projekcijas diagonāle: 3,05 m
- Saderība ar izšķirtspēju: HDTV (Augstas izšķirtspējas TV 1920 x 1080)
Cenas vēsture
1M 3M
Philips PicoPix Max
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips NeoPix 110
no 98,00€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 055,00€

Optoma UHD38x
no 897,89€

Hisense PL2 Lāzera Kino
no 2 248,26€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Acer X1528Ki
no 580,15€

Hisense C2
no 1 423,99€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 832,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips PicoPix Max PPX620

946,50€
946,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI ieeja, USB, USB-C |
|---|---|
| HDMI ieeju skaits: | 1 |
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
| WLAN: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 65 W |
| Izmēri: | P136 mm x A47,50 mm x D134 mm |
|---|---|
| Svars: | 850 g |
| Lampas tips: | LED |
|---|---|
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Lampu skaits: | 1 |
| Fokuss: | Automātiski |
|---|
| DLP projektors, LED projektors |
| Spilgtums (ANSI): | 800 ANSI lūmeni |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 3,05 m |
| Saderība ar izšķirtspēju: | HDTV (Augstas izšķirtspējas TV 1920 x 1080) |
| Full-HD: | Jā |
| 4K (UHD): | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips PicoPix Max
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips piena putotājsPhilips Projector NeopixPhilips PultsPhilips PUSPhilips Putekļu SūcējiPhilips SaecoPhilips Senseo kafijas spilventiņiPhilips Sulas SpiedePhilips TV Ambilight 65Piekabes Atbalsta RitenisMacBook MaxLEGO maxMax 125MacBook Pro MaxFreedconn T MaxG6 MaxAbu Garcia MaxX5 MaxSds Max AdapterisG30 Max





















