Ilustrācija var atšķirties
Philips PowerPro Compact FC9332
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Jauda: 650 W
- Savākšanas tilpums: 1,50 l
- Papildu sprauslas: Cietās grīdas uzgalis, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 9 m
- Bez maisiņa: Jā
- Energoefektivitātes klase: A
- Putekļu emisijas klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PowerPro Compact FC9332
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips PowerPro Expert FC9745
no 233,25€

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 348,69€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 165,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 313,15€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 255,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips FC9332/09 PowerPro Compact beutelloser Staubsauger (EEK: A) ( FC9332/09 ) Putekļu sūcējs

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P28,10 cm x A24,70 cm x D41 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,10 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Putekļu emisijas klase: | A |
| Paklāju tīrīšanas klase: | C |
| Jauda: | 650 W |
| Savākšanas tilpums: | 1,50 l |
| Skaņas spiediens: | 79 dB |
| Papildu sprauslas: | Cietās grīdas uzgalis, Šaurā sprausla |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 9 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PowerPro Compact FC9332
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Projector NeopixPhilips Putekļu SūcējiPhilips SaecoPhilips Saeco kafijas automātiPhilips Series 1000Philips Sviestmaižu TosterisPhilips TV LED 50Piekabes DetaļasVega CompactHarvia CompactCompact Food ProcessorKarcher K5 CompactPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips Kombains





















