Ilustrācija var atšķirties
Philips PureProtect Water 3400 Series AC3420/10
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- 2-1 gaisa attīrītājs un mitrinātājs
- Jauda: 43 W
- Filtra veids: Aktīvās ogles filtrs, HEPA filtrs, Pirmsfiltrs
- Mitrināšanas jauda: 650 ml/h
- Telpas lielums m²: 78
- Gaisa cirkulācija: 300 m³/h
- Klimata funkcijas: Gaisa attīrīšana, Gaisa mitrināšana
- Taimeris: Jā
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Levoit Core 300S
no 159,50€

Xiaomi Smart Air Purifier 4
no 166,98€

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact
no 70,70€

Dyson Purifier Hot+Cool HP1
no 534,30€

Levoit Core 600S
no 261,25€

Venta AeroStyle LW74 WiFi
no 789,36€

Bosch Air 4000 (7733701943)
no 279,53€

Beurer LW 230
no 166,08€

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro
no 205,55€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Oro valytuvas - drėkintuvas Philips, baltas AC3420/10 | AC342010 | 8720389039485

287,40€
287,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips AC3420/ 10 gaisa attīrītājs

339,99€
339,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Filtra veids: | Aktīvās ogles filtrs, HEPA filtrs, Pirmsfiltrs |
|---|---|
| Mitrināšanas jauda: | 650 ml/h |
| Telpas lielums m²: | 78 |
| Gaisa cirkulācija: | 300 m³/h |
| Klimata funkcijas: | Gaisa attīrīšana, Gaisa mitrināšana |
| Taimeris: | Jā |
| Dienas/Nakts režīms: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Telpas gaisa uzraudzība: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Darbības troksnis: | 51 dB |
| Darbības troksnis (klusuma režīms): | 16,50 dB |
| Ūdens tvertne: | 3,20 ml |
| Tīrīšanas līmeņi: | 5x |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Balss vadība: | Nē |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P28,50 cm x A52 cm x D28,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,50 kg |
| 43 W |
| 2-in-1 gaisa attīrītājs ar mitrināšanas funkciju |
| 3 slāņu HEPA filtrs noņem 99,97 % daļiņu |
| CADR 300 m³/h putekļu, ziedputekšņu un cigarešu dūmu attīrīšanai |
| Vadība iespējama, izmantojot Philips Air+ lietotni |
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips PUSPhilips Putekļu SūcējiPhilips SaecoPhilips Saeco kafijas automātiPhilips Senseo kafijas spilventiņiPhilips Sh 50Philips Televizors HDMIPhilips Tv Pultspiekabes lukturiPhilips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesPhilips 7000 SeriesDavidoff Cool WaterHeat Pump Water5 3400gAMD 3400G






















