Ilustrācija var atšķirties
Philips Senseo Select CSA250
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas tablešu automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 0,90 l
- Sūkņa spiediens: 1 bar
- Dubultā tasītes pagatavošana: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Noņemams ūdens tvertne: Jā
- Ūdens līmeņa indikators: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Senseo Select CSA250
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Senseo Maestro CSA260
no 101,65€

Senseo Original Plus Eco CSA210/22
no 82,85€

Philips Senseo HD6553
no 64,25€

Philips Senseo Original Plus CSA210
no 73,00€

Philips Senseo Select CSA240
no 90,00€

Philips Senseo Switch HD6592
no 123,36€

Philips Senseo Select CSA230
no 67,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Coffee machine New Senseo Select Stainless Steel/Deep Black - with memo - Coffee pod machine CSA250/10

159,31€
164,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A31 cm x P15,50 cm x D31 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,12 kg |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 0,90 l |
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 1 bar |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Senseo Select CSA250
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Series 1000Philips Series 2000Philips Sh 50Philips Shaver 5000Philips Smart TVPhilips Sonicare Electric ToothbrushPhilips Sulas SpiedePhilips TV 4K Ultra HDPhoto Paper 10X15Piekabes un TreileriPhilips Senseo kafijas spilventiņiSenseo kafijaKafijas spilventiņi SenseoCroma Select EMoccamaster Kbg SelectKingston Canvas Select Plus MicrosdxcPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips Pults



















