Ilustrācija var atšķirties
Philips Series 5500 EP5547/90
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,80 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Series 5500 EP5547/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 298,65€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Krups EVIDENCE EA89
no 390,00€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Bosch Serie 8 CTL7181B0
no 1 580,75€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 641,76€

Delonghi Magnifica S ECAM 21.117
no 270,95€

Delonghi Magnifica Plus ECAM320.70.TB
no 594,98€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips 5500 series 5500. sērijas EP5547/90 espreso kafijas automāts

525,86€
525,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5500 series EP5547/90 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L

576,84€
581,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips 5500 series EP5547/90 black | EP5547/90 | 8720389032370

580,85€
580,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Ekspres ciśnieniowy philips ep5547/90 lattego

581,81€
581,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips LatteGo EP5547/ 90 kafijas automāts EP5547/90

584,99€
584,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547/90 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L ( EP5547/90 EP554790 ) Kafijas automāts

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Series 5500 Latte Go EP5547/90 (Black/chrom) | EP5547/90 | 8720389032370

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Automatinis kavos aparatas Philips EP5547/90 8720389032370

605,09€
605,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547/90 Fully Automatic Espresso Machine, 20 bar, Black | Philips

616,00€
623,00€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Philips 5500 series EP5547/90 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L

622,00€
622,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547/90 Fully Automatic Espresso Machine, 20 bar, Black | Philips|EP5547/90

628,38€
628,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547 / 90 pilnībā automātiska espresso mašīna, 20 bāri, melna | Philips

634,10€
634,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547/90 Fully Automatic Espresso Machine, 20 bar, Black | Philips 434934

649,95€
649,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips series 5500 ep5547/90 w pełni automatyczny ekspres do kawy

654,12€
654,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547/90 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L EP5547/90

655,90€
655,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5500 Series EP5547 Automātiskā kafijas automāts 1500W | EP5547/90 | 8720389032370

655,92€
655,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5500 Series EP5547 Automātiskā kafijas automāts 1500W (EP5547/90)

660,95€
660,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5500 Series EP5547 Automatic Coffee Machine 1500W EP5547/90

671,48€
671,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547/90 Fully Automatic Espresso Machine

747,96€
750,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips 5500

760,00€
760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips EP5547/90 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L

761,68€
764,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Cita mazā sadzīves tehnika Philips EP5547/90 Fully Automatic Espresso Machine, 20 bar, Black

787,32€
789,82€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips 5500 Series EP5547 Automātiskā kafijas automāts 1500W

836,22€
838,72€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
Apraksts
Kafijas mērkarote, ūdens cietības testa strēmeles, AquaClean filtrs, smērvielas caurule, LatteGo vāks
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Papildu nodalījums 2. maltajai kafijas šķirnei: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Piena tvertnes tilpums: | 0,26 l |
| Izņemams kafijas biezumu trauks: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P34,60 cm x A37,70 cm x D43,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 8 kg |
| Tilpums litros: | 1,80 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 275 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Series 5500 EP5547/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Sh 50Philips Shaver 5000Philips Smart TVPhilips Sonicare Electric ToothbrushPhilips Sonicare Zobu Birste BērniemPhilips Sulas SpiedePhilips TaisnotājsPhilips TV 55Picas AkmensPiekabju LukturiPhilips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesPhilips 7000 SeriesPhilips 5500 SērijaAMD 55005500mTv Series Streaming






































