Ilustrācija var atšķirties
Philips Skaņas josla 2.0 TAB5109/10
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 2.0
- Skaņa: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Surround, DTS Virtual:X, LPCM
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (3,5 mm), HDMI ieeja, HDMI izeja, HDMI-ARC, S/PDIF optiskā, USB
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis
- Bezvadu: Nē
- WiFi iespējots: Nē
- Bluetooth: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Skaņas josla 2.0 TAB5109/10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips TAB5309/10
no 83,25€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 490,99€

LG DS80TR
no 905,99€

JBL BAR 1300MK2
no 1 198,00€

Samsung HW-Q990F
no 741,85€

LG DSC9S
no 281,10€

Sony HT-SF150
no 85,70€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips TAB5109 Soundbar | TAB5109/10 | 4895229136762 | 156809

65,95€
65,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109 Soundbar TAB5109/10 (4895229136762) ( JOINEDIT88497551 )

66,00€
66,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109 - Soundbar - für Heimkino - 2,0-Kanal - kabellos - Bluetooth - App-gesteuert - 60 Watt - Dunkelgrau (TAB5109/10)

71,44€
76,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Soundbar 2.0 TAB5109/10 schwarz TAB5109/10 (4895229136762) ( JOINEDIT85849795 )

73,00€
73,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skaņas josla 2.0 - Philips - TAB5109/10 - 120 W maksimāli - Bluetooth 5.4 - HDMI ARC

76,89€
76,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109 Soundbar | TAB5109/10 | 4895229136762 | 156809

79,20€
79,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109/ 10 mājas kinozāle TAB5109/10

80,99€
80,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Soundbar Philips TAB5109/10

85,89€
85,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109/10 Soundbar Speaker 60W TAB5109/10

95,34€
95,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PHILIPS TAB5109/10 SoundBar skaļrunis, melns TAB5109/10

103,40€
103,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109/10 Mājas kinozāle 60W | TAB5109/10 | 4895229136762

137,72€
137,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109/10 Mājas kinozāle 60W (TAB5109/10)

137,95€
137,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109/10 Mājas kinozāle 60W | TAB5109/10 | 4895229136762

138,00€
144,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Philips TAB5109/10 Mājas kinozāle 60W

165,23€
167,73€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Jaunums! Akcija! PHILIPS SoundBar skaļrunis melns TAB5109/10 ( TAB5109/10 )

83,00€
83,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109/10 2.0 Soundbar (A2DP Bluetooth AVRCP Bluetooth Bluetooth 60 W) TAB5109/10 (4895229136762) ( JOINEDIT88445599 )

84,00€
84,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips TAB5109/10 Mājas kinozāle 60W TAB5109/10 (4895229136762) ( JOINEDIT85207324 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Nominālā slodze: | Centrs 60 W |
|---|---|
| Mūzikas jaudas izturība: | Centrs 120 W |
| Pārraides diapazons centrs: | 60 Hz - 20 kHz |
| Nominālā pretestība: | 8 Ω centrs |
| Centra skaļruņa izmēri: | P76,60 cm x D9,10 cm x C6,70 cm |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Surround, DTS Virtual:X, LPCM |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (3,5 mm), HDMI ieeja, HDMI izeja, HDMI-ARC, S/PDIF optiskā, USB |
| Sienas montāža iespējama | |
| USB audio atskaņošana |
| Kanāli: | 2.0 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis |
| Bezvadu: | Nē |
| WiFi iespējots: | Nē |
| Bluetooth: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Skaņas josla 2.0 TAB5109/10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Smart TVPhilips Sonicare Electric ToothbrushPhilips Sonicare Zobu Birste BērniemPhilips Sulas SpiedePhilips Sviestmaižu TosterisPhilips TaisnotājsPhilips The One 43Philips TV 58Pico 4 VrPiekaramais PlauktsXiaomi gaismas joslaLogitech 2.0skaņas izolācijaSkaņas Pastiprinātājs2.0 golf 4We do 2.0Golf 5 2.0Hama Usb 2.0USB Skaņas KarteĀrējā Skaņas Karte





























