Ilustrācija var atšķirties
Philips StraightCare Essential BHS378
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Matu ieveidotājs
- Matu veidošana: Matu taisnotājs
- Pārklājums: Keramika
- Uzsildīšanas laiks: 30 s
- Darbības temperatūra: 160°C - 230°C
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Gatavības indikators: Jā
- Kabeļa garums: 1,80 m
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 5000 Series BHS530
no 50,19€

Philips 7000 Series BHS732
no 75,00€

Philips StyleCare Essential BHH880
no 34,09€

Philips 5000 Series BHS510/00
no 37,51€

GHD Platinum+ Styler
no 215,00€

Remington PROluxe S9100
no 37,00€

GHD Gold Styler
no 175,00€

Remington Pro-Ion Straight S7710
no 25,59€
36 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Essential BHS378/00

46,79€
46,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Matu taisnotājs Philips HAIR STRAIGHTENER/BHS378/00

46,87€
49,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Matu ieveidotāji Philips Philips StraightCare Essential ThermoProtect straightener BHS378/00 ThermoProtect technology Ionic | 8710103888475 | 8710103888475

49,60€
56,50€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Vairāk piedāvājumu
Philips Essential ThermoProtect BHS378/00 Matu taisnotājs

47,49€
49,99€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips | Hair Straitghtener | BHS378/00 ThermoProtect | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (max) 230 °C | Black

48,96€
51,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Essential ThermoProtect straightener BHS378/00

58,51€
61,01€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Nominālais spriegums: | 110 V - 240 V |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Matu taisnotājs |
| Pārklājums: | Keramika |
|---|---|
| Uzsildīšanas laiks: | 30 s |
| Darbības temperatūra: | 160°C - 230°C |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Gatavības indikators: | Jā |
| Kabeļa garums: | 1,80 m |
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Sulas SpiedePhilips Sviestmaižu TosterisPhilips TaisnotājsPhilips Televizors HDMIPhilips The One 43Philips The One 75Philips TV 43Philips TV 80 cmPidžamas BiksesPiekaramie SvariJBL EssentialJBL Encore EssentialJBL Essential 2JBL Essential FlipJBL Essential GoJBL Charge EssentialRazer Deathadder EssentialApc Essential SurgearrestJBL Partybox Encore EssentialPhilips 75


























