Ilustrācija var atšķirties
Philips TrueForce LED HPI UN 140W E40 840 WB
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Lampas jauda: 400 W
- Lampas kalpošanas laiks: 50.000 h
- Lampas cokols: E40
- Krāsas temperatūra: 4.000 K
- Spilgtums: 20.000 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips TrueForce LED HPI UN 140W E40 840 WB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS TForce LED HPI UN 140W E40 840 WB spuldze 929002351002 8718699753733

160,70€
163,20€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P250 mm x D250 mm x A290 mm |
|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
|---|---|
| Lampas jauda: | 400 W |
| Lampas kalpošanas laiks: | 50.000 h |
| Lampas cokols: | E40 |
| Krāsas temperatūra: | 4.000 K |
| Spilgtums: | 20.000 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips TrueForce LED HPI UN 140W E40 840 WB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips TV 32Philips TV 43Philips TV 4K Ultra HDPhilips TV 50Philips TV 55Philips TV 55 AmbilightPhilips TV 65Philips Tvaicētājs BlenderisPiedzīvojumi dabāPiena Putošanas TrauksApple 140WPhilips Mini LED TVPhilips TV LED 50Philips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsLogitech G923 TrueforceElitebook 840 G5Un UkulelePhilips 75Philips PUSPhilips 43"





















