Ilustrācija var atšķirties
Pioneer SX-N30AE
Ražotājs: Pioneer
Ilustrācija var atšķirties
- Tīkla uztvērējs
- Kanāli: 2.0
- Skaņa: DTS
- Savienojumi: Austiņas, S/PDIF koaksiālais, S/PDIF optiskā, Subwoofer izeja, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit)
- Maks. izejas jauda uz kanālu: 135 W
- Audio analogais pārveidotājs: 24 bit
- Audio digitālais pārveidotājs: 192 kHz
- Audio straumēšana: Jā
Cenas vēsture
1M
Pioneer SX-N30AE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Pioneer
Populāri produkti

Pioneer VSX-930
no 641,30€

Yamaha RX-V4A
no 655,55€

Yamaha R-S202D
no 239,50€

Yamaha RX-V6A
no 598,95€

Marantz NR1510
no 629,00€

Marantz Cinema 70s
no 785,29€

Sony STR-DH190
no 279,00€

Onkyo TX-SR3100
no 429,55€

Denon AVC-X8500HA
no 3 398,89€

Onkyo TX-8220
no 303,25€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pioneer SX-N30AE 2.0 channels stereo Silver | SXN30AESMPP | 4573211153248 | OAVPIOAMP0009

444,35€
444,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer SX-N30AE 2.0 channels stereo Silver | SXN30AESMPP | 4573211153248 | OAVPIOAMP0009

445,65€
445,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer Amplituner SX-N30-AE srebrny | SXN30AESMPP | 4573211153248 | OAVPIOAMP0009

453,60€
453,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer SX-N30AE 2.0 channels stereo Silver SXN30AESMPP (4573211153248) ( JOINEDIT85262983 ) resīveris

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer SX-N30AE 2.0 channels stereo Silver | SXN30AESMPP | 4573211153248 | OAVPIOAMP0009

489,30€
489,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer SX-N30AE 2.0 channels stereo Silver 4765343610294AA51C02A1342D86B6DEEDFED7E0

497,33€
497,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer Amplituner SX-N30-AE srebrny SX-N30-AE SREBRNY

505,10€
505,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer Amplituner SX-N30-AE srebrny SX-N30-AE Srebrny

547,74€
547,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer Amplituner SX-N30-AE srebrny SX-N30-AE Srebrny (4573211153248) ( JOINEDIT85254237 )

565,00€
565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pioneer SX-N30AE, Sudraba

626,49€
626,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | Austiņas, S/PDIF koaksiālais, S/PDIF optiskā, Subwoofer izeja, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
|---|
| Izmēri: | P435 mm x A149 mm x D327 mm |
|---|---|
| Svars: | 8,3 kg |
| Viļņu diapazoni: | Amplitūdas modulētā izstarošana (AM), Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
|---|---|
| RDS uztvērējs: | Jā |
| Interneta radio: | Jā |
| Kanāli: | 2.0 |
|---|---|
| Skaņa: | DTS |
| Maks. izejas jauda uz kanālu: | 135 W |
| Audio analogais pārveidotājs: | 24 bit |
| Audio digitālais pārveidotājs: | 192 kHz |
| Audio straumēšana: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Pioneer SX-N30AE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















